2733
2734

من عروس بزرگه ام بیشتر از عروس کوچیکه خیلی عجولم و پشت سرم بهم میگن سلیطه از بچه جاریم شنیدم وقتی پیشم تنهه بود بهم گفت زن عمو مامان بابام نمیزارن بیام خونه شما چون تو سلیطه ای ولی اون خدا بالاس من هچیوقت بی احترامی نکردم واسشون من فقط سرزبون دارم و از حق خودم دفاع میکنم مادر شوهرم اینا اعتقاد دارن که عروسی که حرف نزنه از حق خودش بگزره گیج باشه عروس نمونه اس نظرتونوچیه ایا مشکل در منه یا اونا

بیین کلا ادم حرف نزنه خوبه  من خودم مدتیه از لاک خودم بیرون امدم و دایره ازتباطاتم رو افزایش دادم خوبی کردم الان تو چشم خیلی ها کلی داستان پشت سرمه .من مجدد میرم تو لاک خودم لطفا امدید در بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نمونه‌‌یه ادم‌درست هستی واقعا خیلی خوبه دلیل میخوای؟ چون مردم پرروان میخوان هر کاری بکنن هر بلای ...

واقعا نمیدونم اصلا باورشون غلطه کلا اونا اعتقاد دارن عروسی که حرف نزن همه چیو قبول کنه نمونه هس اینم خیلی خستم میکنه 

2731
بیین کلا ادم حرف نزنه خوبه    من خودم مدتیه از لاک خودم بیرون امدم و دایره ازتباطاتم رو اف ...

چی بگم والا من واسه هیچکسی بی احترامی نکردم تاحالا فقط نظر خودمو دادم

همه جا اینجورعروسی رو دوس دارن منم مشکل شمارو دارم عزیزم هرکسی دوس داره عروسو تحت یلطه خودش بگیره وب ...

اره میدونم ولی این خیلی ازارم میده که درمورد من همچین فکرایی میکنن ولی من پادرشوهرمو جاریمو خیلی دوس دارم

2738
اره میدونم ولی این خیلی ازارم میده که درمورد من همچین فکرایی میکنن ولی من پادرشوهرمو جاریمو خیلی دوس ...

عزیزم خودتو درگیر نکن بذار بمیرن توروخدا برات مهم نباشه بهتر که نیان درد سر میخای؟!

عزیزم خودتو درگیر نکن بذار بمیرن توروخدا برات مهم نباشه بهتر که نیان درد سر میخای؟!

نه عزیزم دردسر نمیخوام فقط دلم‌میشکنه مادرمم همچین حرفیو بهم میگه میگه تو خیلی سلیطه ای اما من تو دلم بجز خوشی هیچی واسه بقیه نمیخوام

به من گفتن زبونت زهر میرزه خیلی نااحت شدم😓😓😓

خوب زهر یعنی حرف تلخ زن 

یعنی حقیقت رو با کلمات تلخ گفتن 

آیا این جوری هستی 

یا با سیاست ،متانت ،وقار ،ارامش با تن صدای پایین حق ت رو میگی 

و یا حق از تعبیر تو چیه

واقعا نمیدونم اصلا باورشون غلطه کلا اونا اعتقاد دارن عروسی که حرف نزن همه چیو قبول کنه نمونه هس اینم ...

معلومه‌ ببین همه ما حتی‌خودمون این‌باورو داریم که طرف نباید زبون درازی کنه و جواب بده مثلا برا بچه هامون میگیم‌ هر چی گفتیم گوش کن جواب نده ولی آیا این‌درسته ؟ این‌بچه نظر نداره؟ میشه یه ادم‌تو سری خور و بی اعتماد به نفس

مثال بچه رو زدم تا بگم همه اینو دوست دارن ولی آیا درست و غلط رو دوست داشتن نداشتن اونا تعیین میکنه‌؟ 

همین‌راهی‌که میری رو ادامه بده حقتو بگیر‌البته همونجور هم که خودت گفتی بدون بی احترامی 

بخاطر‌بقیه به خودت آسیب نزن

خوب زهر یعنی حرف تلخ زن  یعنی حقیقت رو با کلمات تلخ گفتن  آیا این جوری هستی  یا با ...

خوانواده دشوهر من خیلی سنتی ان خب برعکس من عروس کوچیکه خیلی ارومه من سر زوبوندار وشیطونم بخاطر همین حرفی که من میزنم واسه اینا بد میاد

2706