2733
2739

من دلپیچه ی شدید گرفتم در حدی که فکر کردن آپاندیس یا کیستی تو شکمم ترکیده و فقط زجه میزدم 

با چکاپ کاملی که گرفتن دکتر گفت سندروم روده تحریک پذیره

برای من بخاطر استرس و اعصابم بوجود اومد 

چندتا تاپیک قدیمی خوندم ناامید شدم .واقعا درمان نداره؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مــــن😑

فقط باید کنترلش کرده

اگه خیلی داره اذیتت میکنه برو دکتر اعصاب دکتر به مادرم دارو داده بود به خاطر این مشکلش

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
2728

منم دارم 

زیر مدت روانپزشک باید باشی

من خوب شدم منتها بعد از مدتی این چند وقت یه ذره فشار کاریم زیاد شد استرس گرفتم دوباره خفیف برگشت ولی یه ذره بیخیال باشم خوبه 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2740

نه 

ولی اگه اولشی بهت پیشنهاد میکنم اگه استرس و اینا داری برو مشاور یا دکتر اعصاب 

من با دکتر اعصاب خوب شدم 

قرص مبورین و نعنافلفلی خیلی خوبه 

حبوبات یا کلا هر چیزی که فکر میکنی بدتر میشی نخور 

یه سر طب سنتی برو تا بهت پودر بده برای دستشوییت بهتره

پیاز ، موز ، انواع ادویجات ، جوش شیرین ، حبوبات ، اینا من باهاش مشکل دارم    

خداروشکر که بهتر شدی چقدر خوشحال شدم عزیزم میشه بگی چیکار کردی که بهترشدی؟

چنددوره دارو مصرف کردم متاسفانه خیلی تاثیر نداشت . من فقط استرس ازخودم دورکردم و کمی ب اعصابم مسلط شدم. ی مدتم حبوبات نخوردم کلم وخیارشور هم اذیتم میکرد نخوردم. وهمراه غذا ماست فراوون خوردم 

نه  ولی اگه اولشی بهت پیشنهاد میکنم اگه استرس و اینا داری برو مشاور یا دکتر اعصاب  من با ...

۷،۸ماهی میشه علائمشو داشتم الان عود کرده 

اره به منم مبورین داد

دکتر مغز و اعصاب میترسم برم به داروهاش وابسته شم 

میترسم از قرصای اعصاب وگرنه میرفتم

ترس نداره عزیزِ من

اعصابت ضعیفه، زیر نظر یه دکتر حاذق بهتر میشی ان شالله

اگه داره تو کیفیت زندگیت تأثیر میذاره اصلا پشت گوش ننداز دکتر متخصص هم میتونی بری

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
2706