2737
2734
عنوان

راه حل میخوام اصلا حالم خوب نیست

107 بازدید | 9 پست

من مریض شدم صدام خیلی گرفته پنجشنبه مهمونی دعوتیم اجباره اگه راهی داره که یکم بهتر شه بهم بگید ممنون میشم 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

خودتو ببند به دمنوش و  چیزای مقوی

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هفت تخمه(روتالین) با یک قاشق عسل میخوری  خوب میشی

هفت تخمه اون یارو بدمزست؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
شکر تیغال از عطاری بگیر،خوبه،ولی اگ دورت نگذشته وعلایم دیگم داری نرو،واقعا اگ ازین مریضیه باشه سرایت ...

۳ روز شده تا پنجشنبه میشه ۴/۵ روز دورش نگذشته بنظرتون؟

شکر رو چجوری استفاده کنم؟

مزه خاصی نداره  با عسل خوشمزه تر هم میشه  مخصوص صدا باز کردن و ریه و گلو هست از عطاری ب ...

داریم فک کنم مامانم از این چیزا باید داشته باشه

2738
۳ روز شده تا پنجشنبه میشه ۴/۵ روز دورش نگذشته بنظرتون؟ شکر رو چجوری استفاده کنم؟

شکر تیغال گلم

از عطاری باید بگیری،اسیاب کنی وبریزی تو اب جوش،یکم موند بخوری،طعمشم شیرین طور هست