2737
2739
عنوان

امروز بایکی دعوام شد ازخانوادم

99 بازدید | 8 پست

یهو عصبی شدم یکی زدمش

بعد گریه کرد کلی نفرینم کرد خودم اشکاشو دیدم

خودم خیلی ناراحت شدم خیلی عذاب وجدان گرفتم منم بعدش رفتم تو اتاق کلی گریه کردم کلی صلوات وقرآن خوندم که خدا ببخشم بنظرتون میبخشه؟

خیلی اعتقاد دارم به کارما میترسم از جایی بد ببینم

بجای قران خوندن و صلوات خوندن واسه ابنکه خدا ببخشتت یه شاخ گل میگرفتی از بنده خدا عذر خواهی میکردی

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بجای قران خوندن و صلوات خوندن واسه ابنکه خدا ببخشتت یه شاخ گل میگرفتی از بنده خدا عذر خواهی میکردی

روم نمیشه دیگه اونجوری ولی توبه کردم دو تسبیح صلوات فرستادم خدا ببخشم خیلی عذاب وجدان دارم

روم نمیشه دیگه اونجوری ولی توبه کردم دو تسبیح صلوات فرستادم خدا ببخشم خیلی عذاب وجدان دارم

نمیتونم درکت کنم 

تسبیح و صلوات چه ربطی به این موضوع داره تو دل یکی رو شکوندی باید سعی کن دلشو به دست بیاری میتونی کادو بخری 

رومم نمیشه نداریم اشتباه کردی پای اشتباهت بمون

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
2740