2733
2739
عنوان

دیزاینر داریم میشه ایراد خونم رو بگید و اینکه کمکم کنه تو چیدمان 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس پانوراما برای اینجا مناسب نیست چون میزان فضا و فاصله اهمیت داره نقشه خونه یکم مشکل داره جای ورودی راه رو سخت میکنه ولی کنسول رو بزار جای تی وی اینجا که مبل راحتی سمت آشپزخونه است؟اگر آره فضا سازی کن لازم نیست همه چیز دور چین باشه کنار کنسول اگر خالی میمونه یه گلدون بزرگ شیک بزار با گل طبیعی مبل سه نفر استیل بیاد سمت پرده دوتا تک رو به دیوار و رو به روش کنار فرش دو تا تک رو به سمت آشپزخونه عکس بزار تا ببینیم راحتی چه کنیم

2731
2738
عکس پانوراما برای اینجا مناسب نیست چون میزان فضا و فاصله اهمیت داره نقشه خونه یکم مشکل داره جای ورود ...

الان ندارم عکس سمت آشپز خانه گذاشتم فردا تگت میکنم 

ببینم

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

عکس از نت دادم بهت ببین جا میز ناهارش میشه کنسول سه نفره با دو نفره هاش عوض کن تی وی ایش سمت دیوار تو بیار سمت راحتی و سمت پرده چون دیواری عرضش کمه سمت اف اف دوتا دو نفره ها رو بروی هم و تک ها رو به روی تی وی