2733
2739

۴فروردین رابط لاپایی داشتم ردز ۶یا ۷پریودم بود ۵روز بعد از قرص خونریزی شدید داشتم ک از پریود خودم شدید تر بود  باید الان پریود میشدم که نشدم حتی علائمشم ندارم ولی شکم تا رحمم خیلی ورم کرده شنبه بتا تيتر دادم منفی بود امروزم بیبی چک زدم منفی بود خیلی میترسم تنگی نفس دارم نفس عمیق کشیدنی سرگيجه میگیرم 😭😭😭توروخدا دعا کنید اتفاقی نیفته پریود بشم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم قرص باعث نامرتبی شده  اصلا نگران نباش🫣هیچی نیست

شکم تا رحمم ورم کرده میترسم 😭هرکوفتی ام میخورم پریود نمیشم 😭عوارض قرص خیلی زیاده ینی؟چون بلافاصله یه تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم 

شکم تا رحمم ورم کرده میترسم 😭هرکوفتی ام میخورم پریود نمیشم 😭عوارض قرص خیلی زیاده ینی؟چون بلافاصله ...

عزیزم شما بعد ۱/۵ دیگه نیاز نبوده قرص مصرف کنی 

و اصلا رابطتت جوری نبوده که بارداری پیش بیاد 

منم عین شما هی الکی الکی مصرف کردم دیگه پریود نمیشدم به زور امپول پریود شدم

2740
عزیزم قرص باعث نامرتبی شده  اصلا نگران نباش🫣هیچی نیست

هفته پیش ترشح قهوه ای اومد ولی متفاوت بودن اما قط شده دیگه نمیاد  خیلی میترسم 😭هورمونام بهم ریخته ینی؟

هفته پیش ترشح قهوه ای اومد ولی متفاوت بودن اما قط شده دیگه نمیاد  خیلی میترسم 😭هورمونام بهم ری ...

اره عزیزم 

شما وقتی بعدش پریود شدی و رابطه نداشتی یعنی رفع شده

ازمایش دادی چیزی نبوده 

دیگه بعد ۱۰ روز مشخص میشه

هیچی نیست نگران نشو 

منم این روزارو گذروندم

عزیزم شما بعد ۱/۵ دیگه نیاز نبوده قرص مصرف کنی  و اصلا رابطتت جوری نبوده که بارداری پیش بیاد&n ...

اخه منی ریخته شد سمت واژنم خیلی ترسیدم حس کردم ریخته باشه توش نمیدونم  الان ورمم بخاطر چیه😭

اره عزیزم  شما وقتی بعدش پریود شدی و رابطه نداشتی یعنی رفع شده ازمایش دادی چیزی نبوده  ...

بتا ی بار هفته پیش دوشنبه دادم ک میشد۱۶روز بعد اون اتفاق یه بارم شنبه این هفته بتا تیتر دادم که میشد ۲۱ روز بعدش هردوتاشم ۲بود امروزم بیبی چک زدم منفی بود خیلی میترسم از این ورم😭