2737
2739
عنوان

دلم میخواد برم هلند پیش عمم عکس

1297 بازدید | 65 پست

عمم میگه بیا اینجا ارایشگری بلدم  هم کار کنم هم زندگیم عوض میشه 

همیشه بهم میگه حیفه تو موندی ایران عمرت تلف میشه 

مبخوام عمل لیپو کنم 

به هیکلم برسم 

بعدم برم 

بنظرتون چه کار زیبایی کنم بهتر بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اگ حالتو خوب میکنه انجام بده

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

شاید باورت نشه منم همیشه میگم دوس دارم قبل اینکه احیانا اکر قرار بود برم سفر خارجه یه زمانی،،،اول لاغر و خوش هیکل بشم بعد🥹😂

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
عذر میخوام میخوای عمل زیبایی کنی برای اونجا ارایشگری یا..

حرفتون خلی زشت بود 

مگ هرکی بخواد عمل کنه میره ....

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
پس فردامیخام برم حرم حتما دعات میکنم آقا بطلبه شمارو..

ممنون عزیزم 🥺🥺 

خدا حفظت کنه 

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺
عذر میخوام میخوای عمل زیبایی کنی برای اونجا ارایشگری یا..

خیلی حرفتون زشت بود💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻