2737
2739
عنوان

دوسش داره یا نه؟؟؟

133 بازدید | 6 پست

بچها خواهرم تعریف می‌کرد 

یه آقایی تو دانشگاه از همون اول از خواهرم خوشش میومده 

به زبون بی زبونی میخواسته به خواهرم نزدیک شه ولی خواهرم اجازه نداره دوری میکرده

بعد این آقا دیگه یه دختره دیگه عاشقش میشه و باهم دوست دختر و دوست پس میشن😐 خواهرم میگفت به اینکه دوست دختر داشته بازم جلو دوست دخترش همش به من نگا میکرده یا به من توجه میکرده 

دوست دخترشم میدونسته با این حال بازم با اون آقا دوست بوده 😐

دیگه خواهرم میگفت من یه جریانی پیش اومد مجبور شدم برم باهاشون نزدیک تر بشم و این آقا از خدا خواسته و دوست دخترشو رها کرده 

خواهر میگفت با این حال بازم دوست دخترش همش سعی میکنه دلشو ببره 😐 ولی این آقاهه از خواهرم خوشش اومده 

بنظرتون مردی که دوست دختر داره و جلوی دوست دخترش نگاه یکی دیگه میکنه و سعی میکنه به یکنفر دیگه نزدیک بشه!! 

خلاصه من گیج شدم شما یه راهنمایی کنید 😐

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه عاشق خواهر شما بود بایکی دیگه رل نمیزد 

این طرف فقط چون خواهرتونو به دست نیاورده اینجوریه 

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2728
اگه عاشق خواهر شما بود بایکی دیگه رل نمیزد  این طرف فقط چون خواهرتونو به دست نیاورده اینجوریه& ...

آره بابا عاشق نیست معلومه از کاراش 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
خواهرت رو دوس داره رفته با اون دختره که توجه خواهرت رو جلب کنه و با حسادتی که ایجاد میشه اونو به سم ...

فکر نمی‌کنم...