2737
2734

دخترم با همسایه روبروی میبرم مدرسه با دخترش همکلاسه...امروز ک برمیگشتیم هر دو رفتیم سوپری شوهر همسایمون هم اونجا بود فقط زل زده بود بمن بی حیا...بااینکه زنشم خشگله خوش اندامه ...زنشم فهمید ناراحت شد گفت اخلاقش گنده یکی میاد خونمون فقط زل میزنه وقتی هم بگم طلبکار میشه ...الان ما خانوما این کار کنیم صدتا حرف پشت سرمون میگن...مردا فک میکنن

خیانت کنن زن باید بمونه

خرجی ندن زن باید بمونه

کتک بزنه بی حیایی کنه فحشای کنه زن باید بمونه

ولی زن یکی از این کارا رو کنه تو چشمشون میشه گناهکار

واقعا ک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا مام متنفریم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ما هم یه فامیل داریم اینطوریه با اون چشمای قورباغه ایش زل میزنه خیلی پرروعه سه تا بچه هم داره 

من از بچگی انقدر ازش متنفر بودم هرجا بود در میرفتم هیچوقت بهش سلام هم نمیکردم بغد همیشه شکایتم و به بابام میکرد دخترت خودش و میگیره و بی ادبه و فلان

2738

یه روزداشتم میرفتم دانشگاه یه دختره جلوم بود با بلوز و شلوار باسنش خیلی مشخص بود و راه که میرفت خیلی جلب توجه داشت خلاصه... 

یع پسره از بغل من رد شد رفت جلوتر بدووون یه نیم نگاه راهشو از بغل کشید رفت ینی عشق کردمااا🥲🥲

ما هم یه فامیل داریم اینطوریه با اون چشمای قورباغه ایش زل میزنه خیلی پرروعه سه تا بچه هم داره  ...

هر چی محل نمی‌دادم بیشتر زل میزد خاک تو سرش ...حالم امروز ازش بهم خورد

خااک تو سرشون...اون مردی که این کارهای ک شما گفتید انجام میده مرد نیست....ی جانور نر هست

.توجه داشته باشین که مرد بود با نر بودن فرق میکنه....همه مردا رو یکسان نیبینید همونجور که هنه خانوما یکسان نیستند....

کاربر آق‌ا

وای نگو تو محله ما یع پیر مرد صد ساله هست کثافت یه پاش تو گوره هر دختری که جای نتیجشه حتی با لباس پوشیدم از جلوش رد شه با یه متر قدش دهن باز بش زل میزنه فرض کن از رو هودی:/ دقیقا همسایه روبه رویی قبلی ما هم همین بود خانوم خودشم به چه خوشگلی متاسفانه تو این دنیا چون زنا جنس درجه 2 هستن و قدرت دست مرداس مردا هر گوهی بخورن فوقش میگن شلوغه ولی اگه همون کارو زن انجام بده میگن هرزس😒💔

ما هم یه فامیل داریم اینطوریه با اون چشمای قورباغه ایش زل میزنه خیلی پرروعه سه تا بچه هم داره  ...

افرین یه خانم ویه دختر باید ازهمون اول خودشو حتی المقدور از مرد جماعت کمی دور نگه داره  البته اعتقاد شخصی منه ها