2737
2739

اصلا حال راه رفتن ندارم مخصوصا اینکه با اتوبوس و مترو میرم

شما چیکار میکنید با وجود کار و درس درطول روز سرحالید

یدونه ۱ ساعت صبح کلاس داشتم

کل روزم با خواب آلودگی و گیجی گذروندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من  ۸ تا ۶ کلاس داشتم کلا سه شنبه ها 🥴 خیلیییییییی خسته شدم 

ولی شنبه و چهار شنبه یک ساعت و نیم ، یک و دوشنبه هشت تا سه و نیم هستم 

و اینکه شاغلم هستم 

منم میخواستم اینجور تاپیک بزنم 

شما هرروز داری کلاس؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740

باید علتشو پیدا کنی احتمالا کم خونی یا ویتامینی ماده ی معدنی خاصی تو بدنت کمه یا مشکل تیرویید هم میتونه باعثش بشه همینجور سردیجات استراحت ناکافی یا نداشتن خواب عمیق 

عزیزم من  ۸ تا ۶ کلاس داشتم کلا سه شنبه ها 🥴 خیلیییییییی خسته شدم  ولی شنبه و چهار شنبه ...

من سه روز در هفته دارم

ولی چناااااان خسته میشم که به ازای هر کلاس باید ۱ هفته استراحت کنم

خیلی هم استرسی ام

باید علتشو پیدا کنی احتمالا کم خونی یا ویتامینی ماده ی معدنی خاصی تو بدنت کمه یا مشکل تیرویید هم میت ...

حس میکنم یکم باید گرمی بخورم

مولتی ویتامین هم میخورم ولی اثری تو حالم نداره

واقعا نمیدونم چرا باید آنقدر خسته باشم

من سه روز در هفته دارم ولی چناااااان خسته میشم که به ازای هر کلاس باید ۱ هفته استراحت کنم خیلی هم ...

خب این سه روز چند ساعت میری دانشگاه ؟

استرس چی عزیزم منم استرسی ام

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
خب این سه روز چند ساعت میری دانشگاه ؟ استرس چی عزیزم منم استرسی ام

خیلی کم

مثلا از ۷ و نیم صبح شروع میشه تا ۱۲

۲ هم میرسم خونه

همون چند ساعت حسابی انرژی من میگیره

خیلی بی دلیل هول میشم استرس دارم استرس اینکه نکنه دیر برسم. نکنه غیبت بخورم حذف بشم ازین چیزا