2733
2739
عنوان

معلم دخترم گفت ضعیف شده

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 56 پست
اگه خیلی به درسش گیر میدین و روش فوکوس کردین قطعا من خودم همین طوریم مامانم بل یکم صدای بلند میگ است ...

نه خدایی این دختر من امسال حتی یه املا هم ننوشته و من هیچی بش نگفتم...خیلی نامرتبه خیلی شلخته اس هر قانونی هم میذارم رعایت نمیکنه

شایدم از نظر اون سخت گیرم

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرم ترم دو ارشده ولی همش به دختر من میگه درس و مدرسه به هیچ دردی نمیخوره به نظرت مال اینه؟

قطعا. مخصوصا اگر دخترت رابطه خوبی باهاش داشته باشه. دختر من ریاضیش خیلی خوبه. از بس نشستن گفتن سخته اونم ازش زده شده‌ از ریاضی

2740
احتمالا به خاطر تعطیلات عیدِ و نزدیک شدن به تعطیلات تابستون  بهش بگو تو این همه روز زحمت کشیدی ...

آره احتمالا...پسرمم پیش دبستانیه بعد خیلی اوضاع خوبی دارن دیر میرن زود میان همش بازی همش جشن همش خوراکی شاید برا همینم هست آخه پیش دبستانی دخترم به کرونا خورد و نرفت پیش دبستانی الان همش شاکیه که چرا داداشم انقد غرق خوشی و کیفه و من باید درس بخونم

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
میفهمم خدا ان شاالله حل میکنه همه چیو  شاید نتایج بد تحصیلی ناامیدش کرده شاید خسته اس تفریح و ...

نه امسال سال بدی داشتیم من استراحت مطلق بودم بعد نوزادم مرد دخترمم خیلی ناراحت شد خواهرش مرده...هیچ جا نرفتیم الان یکساله

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
بهش اطمینان بدین که همه جوره قبولش دارین و دوستش دارین حتی اگه نمرش خیلی خوب نباشه و بگو ک فقط میخا ...

آره عزیزم این حرف خیلی خوبی بود ممنون از نظرت❤️

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸
2706