2733
2739

یکم از عقلت کمک بگیر تحلیل کن اینده را تصور کن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بعد تصمیمت قراره چی بشه

چقدر احتمال داره چیزی که فکر میکنی بشه

اگر نشه چی

ادمه و تصمیماش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2731
ببین بعد تصمیمت قراره چی بشه چقدر احتمال داره چیزی که فکر میکنی بشه اگر نشه چی ادمه و تصمیماش

میدونی هم تو ازدواج م هم طلاق م کارم رو سپردم ب بزرگتر و آدم کار بلد که گول خوردم

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
خوب یکی بیاد با فریب باهات ازدواج کنه بعد با فریب طلاق ت بده 

یعنی یه بزرگتر عاقلتر دانا تر اطرافت نداشتی؟

حالا فرضا نداشتی اینهمه وکیل اینهمه مشاور اونا چی...

شاید خود رای باشی شاید البته قضاوتت نمیکنم

2740
یعنی یه بزرگتر عاقلتر دانا تر اطرافت نداشتی؟ حالا فرضا نداشتی اینهمه وکیل اینهمه مشاور اونا چی... ...

بزرگترم هم از خودم ساده تر 

تو طلاق م کار رو سپردم ب وکیل اونم گول م زد نمیدونم کار خداست کار کیه نمیدونم ب کی بگم 

ن خود رای نیستم 

میدونی هم تو ازدواج م هم طلاق م کارم رو سپردم ب بزرگتر و آدم کار بلد که گول خوردم

هیچکس دلسوزتر از خودت نیست

صلاح کارت دست خودته

از الان به بعد افسار زندگیتو دست خودت بگیر

یکاری کن بشه چیزی که خودت میخوای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچکس دلسوزتر از خودت نیست صلاح کارت دست خودته از الان به بعد افسار زندگیتو دست خودت بگیر یکاری ک ...

دیگه چیزیی از زندگی م نمونده ازدواج م اونجوری طلاق مم اینجوری فقط فکر آینده بچه م داره دیونه میکنه نمیدونم میخوان ازم بگیرنش من که در آمدی ندارم نگه ش دارم چ قد آرزو داشتم براش همش رو از بین برد دلم خونه الان میبرمش جایی دلم خونه ته دل اصلا دیگه خوشحال نیست این حس فک نمیکنم تا آخر عمر ول م کنه ببخشید طولانی شد

دیگه چیزیی از زندگی م نمونده ازدواج م اونجوری طلاق مم اینجوری فقط فکر آینده بچه م داره دیونه میکنه ن ...

واقعا انقد اوضاع خرابه

نمیشه وایسی یکم درست کنی یکم تحمل کنی

دوری از بچه خیلی سخته 

تصمیمی نگیری بعد باز پشیمون بشی

ته دلت چی میخوای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا انقد اوضاع خرابه نمیشه وایسی یکم درست کنی یکم تحمل کنی دوری از بچه خیلی سخته  تصمیمی ن ...

میشه در خواست دوستی م رو قبول کنی اونجا بهت بگم؟