2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه😑

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
2740
عه شما عمل نکردی؟

نه

این در حالی که الان خیلی از پایین شهری ها عمل میکنن 

اگه واقعا به پول داری ربط داشت فقط بالاشهری ها انجام میداد

پس چیز انچنان لاکچری نیست که پز داشته باشه

نمیدونم چرا این حرف رو میزنن🤔

نه این در حالی که الان خیلی از پایین شهری ها عمل میکنن  اگه واقعا به پول داری ربط داشت فقط با ...

آره منم خودم میترسم بعد عمل زشت تر بشم یه جورایی قیافه الآنم ب دلم هست 

امل یعنی چی این چه حرفیه اخه  بینی طبیعی و خدادای که به صورتت ام میاد و مناسبه رو دست نزدی عاد ...

بازم عمل میکنن ولی بازم اخلاقشون درست نمیشه

من یادمه تو باشگامون یه زنه بود همه جاش عمل

به یکی همکلاسی هام بیخودی گیر میداد 

بعدا فعمیدم چون خودش رو با عمل خفه کرده ولی باز به خوشگلی اون دختره نشده بود داشت میترکید از حسادت

به نظرم خانمایی که بینیشون خیلی مشکل نداشته  وبه صورتشون میاد اونقد اعتماد به نفس بالا دارن که نچرال موندن 

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
بازم عمل میکنن ولی بازم اخلاقشون درست نمیشه من یادمه تو باشگامون یه زنه بود همه جاش عمل به یکی همک ...

اهمیت نده بابا

مگه خدا چند تا بدن و صورت سالم میده؟ حیف نیست خودتو بندازی زیر تیغ جراحی و ژل و ...