2733
2734

بعد زنه دومش حامله شده به زن اولش گفته من زن دارم از زندگیم برو اونم گفته من نمیخوام بیوه شم اشکال نداره من دوستت دارم 😐مرده گوشیشم ازش گرفته تا اذیتش کنه ولی زنه میگه طلاق نمیخوام کار درستیه؟ 

پای چیش مونده 

روزی زین پیله پروانه شوم * وای بر آن روز که از ذوق دیوانه شوم🦋🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقد دیدم این مدلی

شاید میخواد بمونه عقب نکشه

شاید سختشه زندگیش بیفته دست یکی دیگه

شاید نمیخواد بره که اینا راحت خوشبخت نشن.هزارتا دلیل منطقی داره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

شاید طلاق نمی خواد  قرار نیست تادمرد گفت طلاق ، زن جمع کن و بره!   اینجوری موظف هست که خرجش بده!  اگه یه روز هم مرده فوت کرد خانومه حقوق بازنشستگی داره

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740

مهریه زنشو بده شاید میخواد زیربار مهریه در بره زرنگ خان

زن اول هم حتما جایی رو نداره و اینکه نمیخواد دودستی زندگیشو تحویل یه زن دیگه بده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مهریه زنشو بده شاید میخواد زیربار مهریه در بره زرنگ خان زن اول هم حتما جایی رو نداره و اینکه نمیخوا ...

نه مهرشو میخواد بده حتی پدر مادر دختره میگن طلاق بگیر اون میگه آبروم میره

روزی زین پیله پروانه شوم * وای بر آن روز که از ذوق دیوانه شوم🦋🕊️
نه مهرشو میخواد بده حتی پدر مادر دختره میگن طلاق بگیر اون میگه آبروم میره

ای بابا بذار چندسال بگذره آخرش میفهمه داره وقتشو تلف میکنه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ