2733
2739
عنوان

باید بهش گل بدم ؟

252 بازدید | 19 پست

پارتنرم داره میاد ایران 

برای خواستگاری

قرارها برای اولین بار از نزدیک ببینمش و قراره برم فرودگاه دنبالش

باید بهش گل بدم ؟ 

یا چون دخترم بهتره صبر کنم گل اول رو اون بده ؟ 

چه جور گلی و در چه اندازه ای بهش بدم 

به نظرم چون‌داری میری فرودگاه اگر گل ببری خیلی قشنگه

ولی اگر قرار معمولی بود میگفتم وایسا اون بیاره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم چون‌داری میری فرودگاه اگر گل ببری خیلی قشنگه ولی اگر قرار معمولی بود میگفتم وایسا اون بیاره

مرسی عزیزم چه گلی بهش بدم قشنگه؟ چه گلی و اینکه چه اندازه باشه و دسته گل باشه یا سبد 

چی برای آقا قشنگه

مرسی عزیزم چه گلی بهش بدم قشنگه؟ چه گلی و اینکه چه اندازه باشه و دسته گل باشه یا سبد  چی برای ...

سبد خیطه

یه دست گل رز قرمز با ساقه های بلند

فقط رز باش اصلا کار شده نباشه

رز قرمز نماد عشقه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

برای استقبال داری می ری گل ببر 

زیاد بزرگ و دست و پاگیر نباشه که خواستید همدیگه رو بغل کنید بتونید!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
سبد خیطه یه دست گل رز قرمز با ساقه های بلند فقط رز باش اصلا کار شده نباشه رز قرمز نماد عشقه

نه بابا مثل دسته گل عروس می شه این مدلی!  خوب نیست!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
برای استقبال داری می ری گل ببر  زیاد بزرگ و دست و پاگیر نباشه که خواستید همدیگه رو بغل کنید بت ...

به این موضوع هم فکر کردم که گل رو تو ماشینم بذارم و وقتی سوار ماشینم شد بهش بدم یا ببرم داخل فرودگاه ؟