2737
2739

رفتم مهمونی هندونه آوردن برام ازینا که سه گوش میبرن میریزن تو ظرف ولی سایز هندونه هاش بزرگ بود . منم پریود بودم رحمم سرده غذای سرد که میخوردم اصلا دو طرف پهلو و شکمم اینا همه درد میگیره . حالا من یدونه ازش برداشتم اینام هی اسراررررر که چرا تعارف میکنی مرده دوتا تیکه گذاشت تو ظرف  . یعنی من نمیدونستم چیکار کنم دیگه  من یکیشو خوردم نمیخواستم دوتایی که گذاشته رو بخورم . یهو مرده برگشت گفت بخور دیگه تعارف نکن از دست من غذا نمیخوری؟ منم که این حرفو گفتن  معذب شدم گفتم اگه نخورم ناراحت میشن اون دوتا هندونه رو هم خوردم ( و از اونجا شکمم شروع کرد به دلپیچه و صدا دادن و تا سه روز اسهال بودم و درد میکشیدم و فوهش میدادم)😑 یه جا دیگه هم قبلا رفته بودم شام . غذاش کباب کوبیده بود با برنج .من یه بشقاب برنج با یدونه کوبیده برداشتم و شروع کردم به خوردن وسط غذا صاحب خونه اومد برام یه کوبیده دیگه گذاشت . بعد که خوردم و غذا تموم شد زنه اومده به من میگه چرا تعارف میکنی بریز بخور و دوباره خودش برام یه بشقاب پر برنج ریخت با دوتا کوبیده😐 من هی میگم نمیخورم نمیخورم بزور ریخت برام منم نصفش رو بزور خوردم و نصف دیگش رو گذاشتم و اون غذا حرام شد 

درک  نمیکنم این رفتار رو اگه این رفتار رو میکنید که مهمونتون معذب نباشه مطمعن باشید با این رفتارتون بیشتر معذبش میکنید .  اون آدم نهایتش اینه که از رو خجالت با شکم خالی بره خونه و یه تخم مرغ بخوره . اما این اجباره شما بیشتر حس بد و معذب بودن میده به آدم . 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره طرف معذب میشه

توام میگفتی من دلپیچه دارم و اگر هندونه بخورم خیلی بدتر میشم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

اونا از رو محبت اینکارو میکنن ولی کاش بدونن برای کی اینکارو میکنن و نکنن😐

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2738

🤣🤣🤣🤣منم خودم از این رفتارا متنفرم ولی بابام همیشه اینکارو میکنه منم همش همونجا با علامت میگم بسه 🤕😭😂

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌

در مورد اولی من باشم میگم نه فعلا میل ندارم یا الان سردمه نمی‌خورم ،در مورد دومی هم یکی از فوت و فن های مهمان بودن اینه که جوری ساکت و ساکن و یه گوشه نباشی تا فکر نکنن دای تعارف میکنی وگرنه میزبان وظیفه ش تعارفه ، حس کردم شما ازین سبک های از گوشه برو و بیا هستی که ساکتن معمولا به اینجور مهمان ها گیر میدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706