2737
2739
عنوان

میشه دعا کنید کیست نداشته باشم💔

124 بازدید | 31 پست

دیگه بدنم تحمل هیچیو نداره خستم از میگرن از افسردگی

هنوز دکتر حضوری نرفتم اما 

تمام علائم تخمدان پلی کیستیک رو دارم 

از اضافه وزن یهویی خصوصا ناحیه شکمم تا موهای زائد خیلی زیاد و هفت ماه پریود نشدنم ، با دکتر آنلاین حرف زدم تایید کرد

حالام دوروزه دل‌درد شدیدی هم حس میکنم ناحیه شکمم قسمت رحم

امیدوارم کیست نباشه یا اگرم باشه درمان شه 

چون اگه درمان نشه با دارو ،عمل میخواد و ممکنه به تخمدون هام آسیب برسونه....😭

برای اولین بار گریم گرفت بخاطر همه اینا....😞

مامانمم ۴۰ سالگیش تخمدان هاشو برداشت اما من هنوز ۲۰ سالمه🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم چون گوشی از خودم نیست ، ناراحت نشید از دستم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش عزیزم 

به فا. ل نیک بگیر.. شاید ام قراره پریود خانوم بیاد😊

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2728
چرا خودتو ناراحت میکنی؟ داشته باشی هم قابل درمانه تو ۲۰ سالته من از ۱۴ ۱۵ سالگی داشتن و هنوزم زندم و ...

نمیدونم امشب خیلی دلم گرفته از همه چی 

دلدردمم خیلی شدیده 😢 

میترسم بعدا اینم بشه قوز بالا قوز و چندسال دنبال دکتر و دوا باشم 

نگران نباش عزیزم  به فا. ل نیک بگیر.. شاید ام قراره پریود خانوم بیاد😊

سلام عزیزم،خدا کنه🥺🥺❤️

نمیدونم امشب خیلی دلم گرفته از همه چی  دلدردمم خیلی شدیده 😢  میترسم بعدا اینم بشه ...

شید کیست نیس چون  کیست درد خیای شدیدی نداره من که دکتر رفتم گفت بم درد خیلی شدید برای کیست نمیتونه باشه و مشکل حای دیگست 

سلام عزیزم،خدا کنه🥺🥺❤️

سلام جانم💙

بسپر به خدا من که میگم قراره پریود شی❤️

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2740
انشاالله چیزی نباشه من کیست pcoدارم دکتر ال دی داده ولی هنوز پریود نشدن  نگرانم باردار نشم

انشاالله که باردار میشی عزیزدلم 

راستش منم باوجودی که مجردم نگران همین موضوع شدم 

شید کیست نیس چون  کیست درد خیای شدیدی نداره من که دکتر رفتم گفت بم درد خیلی شدید برای کیست نمیت ...

امیدوارم اینطور باشه گلم😢

قربون تو برم مهربون من🥺❤️

خدانکنه عه😐💙

من متاهلم و عقدم و رابطه کامل داریم میترسم باردار نشم اجی خیلی میترسم

بمیرم درکت می کنم 

حتما برو پیش یه دکتر خوب و تحت نظر باش عزیزم 

مرکز استانی جایی 

اگه به یزد نزدیکی اونجا برو یه سر پیش دکتراش 

2706