2737
2734
عنوان

بازسازی،ظروف عالیه

54 بازدید | 3 پست

دوستان اگه قابلمه و ماهیتابه هاتون بخصوص چُدنا خراب شدند. دور نندازید. بدید نمایندگی شهرتون  براتون بازسازی می کنند از اولش بهتر

ضمنا بازسازیش مثل قدیم نیست که مضر و سرطان‌زا باشه. من خیلی تحقیق کردم.  هم داخل و هم بیرونش رو.درست می کنند    داخلش،گرانيت سفید معمولا و بیرون یا چکشی یا چروک. یا ....هررنگی هم بخوای.    فقط،کمی دیر پس می دن.   واسه من ۳ قابلمه و ۲ماهیتابه پارسال ۱ماه کشید.

منم راضئم ماهیتابه ها و قابلمه برنجی هام خراب شده بود از اولش هم بهتر شدن البته من خیلی رعایت میکنم با ابر میشورم و کفگیر چوبی غذا رو هم هم میزنم

اگه دوباره هم خراب بشن دوباره میدم تعمیر ولی واسه من هر سری حدود دو ماه طول کشید

منم راضئم ماهیتابه ها و قابلمه برنجی هام خراب شده بود از اولش هم بهتر شدن البته من خیلی رعایت میکنم ...

دقیقا خدا خیرشون بده.  شاید مال منم ۲ماه کشیده. پارسال بود دقیق یادم نیست.    پس برنجی هم می شه.   

گفت چدن و روحی و آلمینیوم و .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728