2733
2734
عنوان

داره از وقت زایمانم میگذره بگید چکار کنم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 70 پست
عه؟ 😓پس از فردا شروع میکنم

پیاده روی خیلی تاثیر داره 

روزی سه چهار ساعت پیاده روی کن ببین زایمانت چقدر اسون میشه

پله بالا پایین کن، از تو نت ورزشا زایمان و نگاه کن انجام بده 

ماساژ پرینه ام انجام بده، بزن تو نت توضیح داده

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
نزارید ۴۰ هفتتون بشه میگن بچه زیاد بمونه خنگ میشه

والا باهوش تر از بچه من نیست😐

خدا اندازه بنده هاش نمیدونه که ۴۰ هفته کرده بارداری رو؟

توروخدا چرت و پرت رواج ندید الکی به باردارا هم استرس ندید 

خدا⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من پیش دکترم نرفتم وگرنه تو این هفته حتما معاینه تحریکی میکرد

بمنم گف معاینه اجازه ندادم

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2731
راه برو هر روز دوش آب گرم بگیر رابطه بدون جلوگیری داشته باش تمرینای لگن رو انجام بده بزن تو گوگل هست ...

بخدا همه اینکارارو میکنم خونه رو جارو دستی میکشم هرروز خونه رو مرتب میکنم مثل دسته گل چون بچه کوچیکم دارم هرروز باید مرتب کنم نمیدونم چرا نمیاد

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
پیاده روی خیلی تاثیر داره  روزی سه چهار ساعت پیاده روی کن ببین زایمانت چقدر اسون میشه پله بال ...

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتی مهربونم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

سوره انشقاق رو زیاد بخون 

خیلی تو زایمان راحت تاثیر داره 

ای کاش تاپیکتو نمیدیدم یادم به لحظات سخت زایمان خودم اومد🥺 

با اینکه از زایمانم راضیم ولی اون لحظه ها برام خیلی عذاب آور بود روح و روانم آسیب دید

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2740
زایمان جز موارد اورژانسی حساب میشه؟

دیگه گفتم شما درسشو خوندید شاید . ولی زمانی که تعیین کردن بری با آمپول فشار زایمانو انجام میدی هر چند روزم برا نوار قلب میتونی بهداشت بری وضعیتشو چک کنی.

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتی مهربونم

خواهش گلم

انشالله که به سلامتی فارغ شی❤

اسم شازده رو چی میخوای بزاری؟ 😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

والا به نظر من کاری نکن مجبور بشن سزارین آت کنن راحت تره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
خواهش گلم انشالله که به سلامتی فارغ شی❤ اسم شازده رو چی میخوای بزاری؟ 😁

قربونت برم ممنون

رایا 

2706