2737
2739

امروز خانه بهداشتم زنگ زده بود میگفت دست به کار شو حموم داغ بگیر هرروز تو لگن آب داغ بشین روزی دو سه ساعت پیاده روی کن 

پرسیدم الان وقت زایمانمه؟

گفت آرهههه دیگه الان ۳۸هفته ای طبیعیم هستی سخت میشه برات 

اصن استرس گرفتم چکار کنم بچه ها🥹🥺

رابطه بدون جلوگیری هم داشتم ولی هیچی به هیچی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وارد 42 هفته شدم دکتر نگفت از وقتت گذشته 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من وارد 42 هفته شدم دکتر نگفت از وقتت گذشته 

نه خودمم راضی نیستم به اونجا برسم از الان به بعد ریسک مدفوع کردنش هست 

وزنشم میره بالا سخت میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2738
عیب نداره یا دردت میگیره ،یا میری با آمپول فشار زایمان میکنی من خودم با آمپول فشار رایمان طبیعی کرد ...

استرس دارم دنبال یه راهیم زودتر باز شه رحمم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیاده روی خیلی تاثیر داره

عه؟ 😓پس از فردا شروع میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خودمم راضی نیستم به اونجا برسم از الان به بعد ریسک مدفوع کردنش هست  وزنشم میره بالا سخت میش ...

42 هفته هم زیاده اما دکتر میگفت باید صبر کنیم که آخرشم سزارین شدم ، دخترمم وزنش زیاد نبود 2700 بدنیا اومد 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.