2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر گوشی تون سامسونگ هست حالت تاریک گوشی رو روشن کنین و با خود مرورگرش بیایین درست میشه.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
مآل شما اینجوریه؟؟ تاریک شده؟؟ جچوری بزارم

پآیین صفحه ستا خط رو هم هست اونو بزنی میاره 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2738
پآیین صفحه ستا خط رو هم هست اونو بزنی میاره 

سآیت های تم تیره 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
اگر گوشی تون سامسونگ هست حالت تاریک گوشی رو روشن کنین و با خود مرورگرش بیایین درست میشه.

از مرورگر اومدم آره اینجوری تاریک شد ولی از مرورگر هرکاری میکنم میزنم ثبت نام تا بیام توی حسابم نمیشهه🥺🥺🥺

از مرورگر اومدم آره اینجوری تاریک شد ولی از مرورگر هرکاری میکنم میزنم ثبت نام تا بیام توی حسابم نمیش ...

باید بزنین روی ورود ✅️ و شماره و رمزتون رو بزنین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
باید بزنین روی ورود ✅️ و شماره و رمزتون رو بزنین.

برا من ک اینجوری نبود نمیدونم