2737
2739
عنوان

می خوام خواهرم رو تنبیه کنم

79 بازدید | 7 پست

خواهرم ۱۳سالشع به شدتتت عصبی و پرخاشگرِ

و نامرتب همیشه هیچ کاری هم نمیکنه اصلا درس نمی خونه با اینکه چیزی تا امتحان های نوبت دومشون نمونده

و همش سرش تو گوشیه 

امشب بهش گفتم هیچ کاری که تو خونه نمیکنه حداقل پاشه چند تا ظرف بشوره فقط اومده بشقاب خودشو شسته و رفته😐😐😐

منم گفتم از فردا دیگه ماهم غذا برای تو درست نمیکنیم اگه اینجوریه

اصلا دارم از شدت عصبانیت ازش دیوونه میشم نمیدونم با این بشر چیکار کنم نگید روانشناس ببرمش چون حتی ذره ای تاثیر نداشته

خودم به این فکر میکنم که یه مدت گوشیشو ازش بگیریم ولی به شدت عصبی تر میشه و رفتاراش بدتر میشه غیر قابل کنترله و حتی گاهی هم به من میزنه با وجود اینکه خیلی ازش بزرگ ترم

هردوتون در غلبه ی صفرای شدید هستید ، ولی اون چون در بلوغه بدتره حتما هردو لاغرید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجور رفتارا تو بچه های هم سن و سال خواهر شما طبیعیه 

یه پدیده ی جدید نیست که اینقدر عصبانی شدید اکثر بچه های نوجوان همین طورن

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
2731
نه اتفاقا اونقدر لاغر هم نیستیم🫠

پس دیگه بدتر ، صفراتون فقط در رفتارتون میجوشه ، هردوتون خودتونو ببندید به شربت صفرابر و سودابر هردوتاش خوش مزه س ، پارچ پارچ شربت کن با یخ مرتب بخورید صبح تا شب تا بدنتون تمیز شه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اینجور رفتارا تو بچه های هم سن و سال خواهر شما طبیعیه  یه پدیده ی جدید نیست که اینقدر عصبانی ش ...

من اصلا تو دوره نوجوونی این شکلی نبودم واقعا

تا یه حدی شاید عادی باشه ولی واقعا این دیگه بیش از حده

من اصلا تو دوره نوجوونی این شکلی نبودم واقعا تا یه حدی شاید عادی باشه ولی واقعا این دیگه بیش از حده

دور زمونه تغییر کرده شما نباید خودتو با اون مقایسه کنی 

بچه های الان کاملا متفاوت اند 

البته بخاطر بلوغم هست درست میشه نگران نباش

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
2740