2737
2739
عنوان

اگه عاشق هم نیستید

88 بازدید | 14 پست

توروخدا باهم ازدواج نکنید، وقتی میبینید بعد یکی دوسال از زندگی مشترکتون واقعا نمیتونید باهم بسازید قبل بچه دار شدن جدا بشید که اگه اینکارو نکنید بچتون به سرنوشت من دچار میشه! 

یه دختر افسرده و تولاک خودش که اندازه تمام  این ۱۸ سال عمرش بغض تو گلوش مونده و هیچکی نمیتونه کمکش کنه از این غم نجات پیدا کنه

از وقتی چشم باز کردم بابام تا تقی به توقی میخورد مامانمو تا حد مرگ میزد و من وحشت زده یه گوشه خودمو بغل میکردم و گریه میکردم ، دلم میخواست مامانمو برم نجات بدم ولی یه بچه ۲،۳ ساله چیکار میتونست بکنه مگه؟

الانم که بزرگ شدم تا میخواد مامانمو بزنه من خودمو سپرش میکنم و نمیزارم آسیبی به مامانم بزنه ، البته منو تاحالا نزده

بابام از مامانم متنفره و شب و روز زمزمه هاش فوش دادن به مامانمه و اصلا براش مهم نیست من دارم میشنوم 

مامان من از وقتی وارد زندگی بابام شده یه روز خوش نداشته نمیتونه ام  به دلایلی  طلاق بگیره 

من این وسط هر روز دارم ظلم بابامو میبینم و فقط غصه میخورم که مامان مظلومم چه گناهی کرده زندگیش اینطور سیاه شده دلم واسش خونه و هیچ کاری ازم برنمیاد

بدترین چیز واسه یه دختر اینه که باباش از مامانش متنفر باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سنتی  بدون هیچ تفاهم بدون هیچ علاقه

مشکل باباته

خیلیام سنتی ازدواج کردن ولی هیچ وقت حاظر نشدن بیان دختر مردمو بزنن😑

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
مشکل باباته خیلیام سنتی ازدواج کردن ولی هیچ وقت حاظر نشدن بیان دختر مردمو بزنن😑

بابام نه اخلاق خوبی داره نه خونه و پول و ماشین داره نه علاقه ای بینشون هست نه تفریحاتی ما رو میبره تازگیا کارم دیگه نداره