2733
2734

خوبه بنظرتون برم ؟ یا برم ارایشگری کدوم لاینش بهتره؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من آرایشگری دوست دارم . به نظرم میکاب از همه بیشتر درآمد داره انگار اما خیلیا دیدم میرن سمت کاشت مژه یا راحتر یا وسایلاش ارزونتر نمیدونم والله

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

راسته دوزی بشرطی که سرعتت بالا باشه و صاحبکارت بتونه حقوقتو بده بد نیست ولی اغلب سختگیر هستن و چن ماه چنماه حقوق نمیدن خیاطی شخصی دوزی هم طول میکشه به درامد برسه ولی بازم از راسته دوزی بهتره ارایشگری هم اگه استعدادشو داشته باشی و یجای خوب پیدا کنی برای کار میتونه درامد بیشتری بهت بده ولی طبیعتا هزینه ی اموزشو موادولوازم لازمو اینارو هم بلید درنظر بگیری  بنظرم رنگو مش شینیون و میکاپ احساس میکنم درامدش بیشتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.