2733
2734
عنوان

مشاورم بهم گفت بیام موهاتو بِکَنَم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 2516 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر بیکاره،ماام ی استاد داشتیم سر کلاس کلا گیر میداد ب من ک باید بخندی نخندی میام با ماژیک صورتتو خط خطی میکنم حالا بنده خدا منظور خاصی نداشت فقط زیادی مهربون بود و توجهش ب دانشجوهاش زیاد بود

بهشون بگو بنظرم اگه هر کس سعی کنه تو زمینه کاریش فعالیت کنه خیلی بهترع

راجب مسائل مذهبی عالمش هس 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2738
از اون به ظاهر مذهبی پدرسوخته های درجه یکه 🤣🤣

دقیقا چای نخورده دخترخاله شده جدی نگیرید ب هدفت فک کن

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕

جفتتون باید معنی مذهبی رو یاد بگیرید.

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

شخصیت سبک و نچسبی داره

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2706