2737
2734

از نظر من آره قسمته چون خودم تو گردش دوران عجیبی مزدوج شدم 😂

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

خب اره قسمت تأثیر داره ولی همش قسمت نیست

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله قسمته 

دوستم ۷سال با یکی اشنا بود مشکل خاصی نداشتن 

هعی تصمیم میگرفتن سر مسئله جزئی اوکی نمیشد خونواده ها در جریان اشنایی بودن 

ماه پیش اومد خواستگاری و این ماه بله برونش هست 

سنشم ۳۰ به بالاس

مانا هستم 
2728
2740
تعریف کن گلم

شاید چیز عجیبی نباشه ولی مثلا من و همسرم یکی از شرق یکی از غرب مثلا راه های دور توی مرکز ایران همدیگه رو دیدیم اولین باری که همو دیدیم از نظر اون من متاهل بودم چون یه نانزدی علنی داشتم محرم بودیم و اصلا فکرشم نمیکردیم یه روزی یه جایی باز به هم برسیم یا اینکه همسرم از من کوچیک تره گاهی فک میکنم اون روزایی که من دلم میخواسته ازدواج کنم همسرم به نسبت آقایون سنش خیلی کم بوده اصلا وقت ازدواجش نبوده من وقتی برای اولین بار ازدواج کردم ۱۶ سالم بوده یعنی همسرم ۱۳ سالش بوده 😅 خیلی اتفاقات افتاده تا من در ۲۸ سالگی جایی بودم که ایشونم اتفاقی بوده و بازم اتفاقاتی پیش اومد که ایشون خیلی اصرار کردن تا ازدواج کردیم و حاصلش دوتا بچس 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید