2733
2734
عنوان

استرس دارم🥲

43 بازدید | 2 پست

اولش بگم حرفم راجع به کنکوره

برای دوستانی که ممکنه با کنکور حال نکنن و بخوان جملات منفی بگن لطفا نخونین..چون حق هم دارین واقعا چیز مزخرفیه کنکور

من تجربی ام. پارسال کنکور دادم.زیست سلولی پیام نور اوردم.

دوباره امسال برا کنکور خوندم. تا الان یه بار کل مطالبو خوندم ولی خب گیر و گور دارم. بعد برای امتحان نهایی که تاثیرش ۵۰ درصد شده هنوز آماده نیستم.

استرس شدیددد دارم.

بعد اینکه پسرم. باورتون نمیشه امروز نشستم زار زار گریه کردم🫥

همین امروز فهمیدم همکلاسیم که پارسال بغل دستیم بود. و باهم رفیق بودیم اما بعدش رفاقتمون خراب شد. و رقیب شدیم، پزشکی قبول شده.

اتفاقا مدرسمون معمولی بود. درسم ازش بهتر بود. ازم تقلب میگرفت اون. اما خب پزشکی اورد. نوش جونش.

ولی من حالم بدتر شده شل کردم. میدونم باید سفت بگیرم ولی بازم شل میشم.

ساعت مطالعم پایین اومده.

خیلی وقته ازمون نزدم

اصلا یه حال کثافتیم🥲

لطفا اگر تجربه دارین یا از اطرافیانتون کسی اینجوی بودا بهم کمک کنید.

ببین هرکس قد زحمتش نتیجه می گیره البته به شرطی که خودشو احساساتشو کنترل کنه،اونی برد می کنه که توی فشار و ناامیدی و استرس زود خودشو جمع و جور کنه

مورد داشتیم بعد چندین سال پشت کنکورموندن پزشکی قبول شده،بنظرت خسته نشده؟ فشار روانی روش نبوده؟ چرا بوده ولی هرچی که بوده انقد عشق و علاقه داشته که از اراده ش کم نکنه تا به هدفش برسه

پس اگه دنبال فرصتی که سبقت بگیری از رقیبات وقتش دقیقا همین الانه که خیلیا همین فکرای تو توی سرشونه و خسته شدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.