2733
2734
عنوان

بنظرتون حساسیت من زیادیه!؟

79 بازدید | 13 پست

تولد خواهر نامزدم بود و دوستاش میخواستن سوپرایزش کنن و به زن برادرش( جاری من) گفتن که خانواده هم بگین بیان.بعد نامزد من با خواهرش و داداشش و زن داداشش رفته اونجا.ما دور از همیم و امکانش نبود منم باهاش برم

بمن چیزی در این مورد نگفته بود من اتفاقی متوجه شدم و میگه فکر نمیکردم برات مهم باشه!میخواستی تولد خواهر خودمم نرم! ولی من میگم یا نباید میرفت یا اگه مجبور بود بره منو در جریان میذاشت.چون 7/8تا دختر بجز خواهرش اونجا بودن و جو دخترونه بود و بنظرم هیچ لزومی ب حضور نامزدم نبود میتونست تو جو خانوادگی تولد بگیره برا خواهرش.

بنظرتون من اشتباه میکنم؟میگه تو زیادی حساسی.من میگم چرا نگفتی گفتش تو شرایط قرار گرفتم گفتم حداقل بعدش باید میگفتی ک شرایط اینجوری بود و پیش اومد و منم رفتم.

شما بودین واکنشتون چی بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون و برادرش

ادم شاید تو اون رده سنی و تو اون مرحله شاید حرص بخوره 

ولی نباید زیادی سخت گرفت 

نباید رو در رو گفت یه سری حرفها رو 

باید توی زندگی با سیاست اون رو کم کم متمایل کنی به سوی کارهایی که دوست داری

ادم شاید تو اون رده سنی و تو اون مرحله شاید حرص بخوره  ولی نباید زیادی سخت گرفت  نباید ر ...

بنظرتون اینکارش یجور خیانت محسوب نمیشه؟

هرجور فکر میکنم عادی نیست حضورش تو یه تولد دوستانه که همه دخترن

بنظرم حساسیتت بجا بوده و حق داری دلخور باشی همچین جشنی ک اکثریت خانمن یا نباید می‌رفت یا شمارو هم با ...

دقیقا.

من واقعا آدم حساسی نیستم و اعتماد داشتم بهش اما این حرکت اعتمادم رو نسبت بهش زیر سوال برد مخصوصا ک ب من نگفت اصلا و خودم اتفاقی فهمیدم.

2738
ادم شاید تو اون رده سنی و تو اون مرحله شاید حرص بخوره  ولی نباید زیادی سخت گرفت  نباید ر ...

میشه راهنمایی کنید.هم ناراحتم هم عصبی و نمیدونم چجور باید واکنش بدم به این داستان.چون دلم ازوقتی فهمیدم اصلا صاف نشده باهاش و واقعا ناراحتم.

خشم درونیم میگه بلاکش کن یه مدت.ولی از طرفی احترام اولویت بوده برام نمی‌خوام عادی سازی کنم جواب ندادن و بلاک کردن رو.

پس چرا پنهون کاری کرده؟🥲من اتفاقی فهمیدم و اون لحظه حس خیلی بدی گرفتم گیج ک جریان چیه.

کاملا حق داری ناگهان متوجه شدن خیلی خیلی حس بدیه 

انگاری آدمی گول خورده

ولی  سیاست داشته باش 

زیاد رو بازی نکن 

که مخفی کاری کنه 

شاید نگفتن ش به خاطر این بود که احتمال میداد تو بگی نه 

شاید خیلی ساله می خوان سوپرایزش کنند

چه جور شد فهمیدی