2737
2739
عنوان

تنها دختر مجرد فامیل منم

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحتی ما چیه؟

حداقل واسه سبک زندگی ک خودتون انتخاب می‌کنید کسی پیگیرتون نیس ک چرا تا ۳۰ سالگی مجردید تازه میگن پخته شدید ب دخترا ک میرسه میگن پژمرده شدید از یکی خوشتون بیاد برید بگید شکستن غرور حساب نمیشه دختر بره بگ غرورش شکسته شما تا نصفه شب بیرون باشید با دخترا لاس بزنید خراب نیسید اما اگ دخترا انجام بدن خرابن بازم بگم یا بسه؟

2728
میدونه همه اینارو اما چه کنم از حرفا و نگاه ها

والا از قدیم گفتن در دهن مردمو نمیشه بست.مردم حرف میزنن.اصلا محل نذار.ما تو فامیلمون دختر مجرد داریم خوش و خرم و شاد و جوون.اصلا هم هیچی واسشون مهم نیست.والا از ما متاهلا شادابتر و سرحالترن.خودتو با کارهای مورد علاقه ات سرگرم کن.من اگه ازدواج نکرده بودم.مینشستم باز واسه رشته پزشکی میخوندم تا قبول شم.

فکر کن ایموجی خنده رو در حالی میزارم که به شدتتتت دلم گرفته و آهنگ غمگین گوش میدم و خیلی سعی دارم اش ...

من اهنگ گوش میدم با بغض مث بچه ها چونم میلرزه 

چند سالته؟

والا از قدیم گفتن در دهن مردمو نمیشه بست.مردم حرف میزنن.اصلا محل نذار.ما تو فامیلمون دختر مجرد داریم ...

منم همیشه ناراحت نیسم ک دارم درس میخونم و... اما گاهی مث امروز حرف یه آدم حالمو بد میکنه

2740
دقیقا.من قبل از ازدواجم نه افسردگی داشتم نه فراموشی داشتم.واسه خودم کار میکردم شغل و بیمه داشتم شاد ...

دقیقا مجرد موندن پادشاهی کردنه، ازدواج اسارته البته با فرهنگی که آقایون ما باراومدن تو ایران و خانواده ایرانی که جنس مرد رو درجه اول میدونن، نمیدونم شاید یه سریا مخالف نظر من باشن ولی من تجربمو از ازدواج اینطوری دیدم ، الان واسه همه برنامه های زندگیم شوهرم باید نظر بده در صورتیکه مجرد بودم جز خودم هیچکیو قبول نداشتم، از اون بدتر خانواده غیر قابل تحملشه که اجبارا چند وقتی باید ببینمشون یا پذیراشون باشم با اونهمه بدی که بهم کردن

سلام پس منه ۳۷ ساله چی بگم که کلا فامیل و آشنا و ۱۷ سال کوچکترا رفتن . البته برا منم دیگه عادی شده س ...

منم۳۹ مجردم دیگه برام مهم نیست خدا انقد بیماری بهم داده که تو آرزویه مرگم

2706