2737
2739

من خونگی میخرم کیک خیس و کیک باقلوا رو کیلو ۱۸۰

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من قناد خونگی هستم  ولی سوالت رو متوجه نشدم

من میخوام کیک خونگی بفروشم قیمت ها .کیک نسکافه ای.وانیلی ساده .زعفرانی .کیک سیب دارچین .هویج دارچین. هویچ دارچین گردو .کیک خیس اینا هر کدوم قیمت جداشو میخواستم 

همه چی خوب میشه تلاش کن 
2728
من میخوام کیک خونگی بفروشم قیمت ها .کیک نسکافه ای.وانیلی ساده .زعفرانی .کیک سیب دارچین .هویج دارچین. ...

عزیزم من کلا کیک های عصرونه رو کیلویی ۱۶۰ میفروشم 

کیک تولد روکیلویی ۲۳۰ 

عزیزم من کلا کیک های عصرونه رو کیلویی ۱۶۰ میفروشم  کیک تولد روکیلویی ۲۳۰

کیلویی چند برات درمیاد که ۱۶۰ میفروشی .همه مدل کیک این رقم میفروشی 

همه چی خوب میشه تلاش کن 
کیلویی چند برات درمیاد که ۱۶۰ میفروشی .همه مدل کیک این رقم میفروشی 

من مواد رو عمده میخرم و سود هم کم میگیرم 

ولی اگه مشتری کیک سفارشی بخواد با مغز زیاد یا میوه بیشتر مثل تارت سیب رو گرون تر میفروشم 

من مواد رو عمده میخرم و سود هم کم میگیرم  ولی اگه مشتری کیک سفارشی بخواد با مغز زیاد یا میوه ب ...

من بیشتر هم به خاطر علاقه زیادی که به شیرینی پزی دارم این کار رو انجام میدم سودش برام مهم نیست 

2738
آره گلم  گفتم که فقط کیک هایی که سفارشی باشه و مشتری بخواد مغز یا میوه بیشتر بزنم رو گرون تر ح ...

میشه بگین برای یک کیلو چقدر هزینه میکنید

همه چی خوب میشه تلاش کن