2733
2739
عنوان

قرص گین آپ سفارش دادم بلاخره😑😓

168 بازدید | 24 پست

شنبه دستم میرسه مطمعنم که اورجیناله ولی نمیدونم چیکار کنم که برگشت نداشته باشه وزنم؟🥲فروشنده گف فقط یه دوره باید بخوری ینی سه ماه تازه اونم ینی دومین قوطی فقط برای تثبیته…

ب نظرتون چیکار کنم شکم نیارم نمیتونم برم باشگاه☹️

میترسم صورتمم خیلی پف کنه ولی گف اصلا ورم نمیاره چون اورجیناله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۶۰تا قرص تو دوماه خوردم الآنم سه ماهه قطع کردم وزنم برنگشته پف هم نکردم عادی چاق شدم 😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
عزیزممممم اصلااا نخووور. برو پیج about.mahshiid ببین چه بلایی سرش اومده 

واقعا دیگه چاره ای ندارم اصلااا چاق نمیشم

خیلی ام تا حالا تحقیق کردم ولی مثل اینکه کسایی که مشکل کبدی و کلیوی دارن منع مصرف دارن اگه بخورن خیلی عوارض نشون میده فروشنده ام گف بیشتر از یه دوره بخوری واست عوارض میاره فقط باید دوتا قوطی بخوری اگه بخوای بازم وزن بگیری باید ۶ ماه صبر کنی بدنت ریکاوری بشه

ایشون شاید رعایت نکرده یا محصولش اورجینال نبوده🥲

2738
واقعا دیگه چاره ای ندارم اصلااا چاق نمیشم خیلی ام تا حالا تحقیق کردم ولی مثل اینکه کسایی که مشکل کب ...

خودش توضیح داده کامنتا هم بازه مردم هم نوشتن که چه اتفاقایی واسشون افتاده. بک ماه مصرف کرده فقط

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
من ۶۰تا قرص تو دوماه خوردم الآنم سه ماهه قطع کردم وزنم برنگشته پف هم نکردم عادی چاق شدم 😂

واقعاااا؟

وای خدا خیرت بده چه عجب یکی حرف امیدوار کننده زد😭

میشه بیشتر توضیح بدی بهم🥲؟که چقد اضافه کردی و چجوری قطع کردی که برگشت نداشت

اشتهات همونجوری موند؟

خودش توضیح داده کامنتا هم بازه مردم هم نوشتن که چه اتفاقایی واسشون افتاده. بک ماه مصرف کرده فقط

میفهمم عزیزم از سر دلسوزی کمکم میکنی🥲

ولی خیلی تحقیق کردم از کسایی که ازشون خرید کردن همشون راضی بودن☹️خودم قبلا ۱۵ روز فت فست خوردم از همون اول معلوم بود فیکه چون موهام ریخت جوش زدم و صورتم بیش از حد ورم داشت دیگه نخوردم

واقعاااا؟ وای خدا خیرت بده چه عجب یکی حرف امیدوار کننده زد😭 میشه بیشتر توضیح بدی بهم🥲؟که چقد اضا ...

عزیزم من روزی ی قرص رو نصف میکردم و بعد ناهار و شام می‌خوردم اصلا ورم نکردم به صورت  عادی چاق شدم موقع قطع کردن هم یهو قطع نکردم کم کم قطع کردم اشتهام بد نیست نسبت به قبل خوبه ولی وقتی قرص می‌خوردم خیلی اشتهام زیاد بود ....الآنم زینک پلاس میخورم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
صورتم تپل شد فقط وزن اضااف نکردم ی کوچولو برگشتم داره ولی زیاد نخور من روزی دوتا میخوردم🤦

وااای نگوووو من دوس ندارم صورتم بیش از حد تپل شه بیشتر بدنم برام ملاکه چون همینطوریش صورتم پره

شکل قوطی قرصت چجوری بود؟مثل تن ماهی بود یا بلند تر بود قوطیش؟

استرس گرفتم😓