2733
2734

وقتی میرید خونه مامانتون یا اون میاد بعد رفتنش دلتنگی نمی‌کنید خیلی حس بدیه من دقیقا تو این وضعیتم یچی بگید حالم خوب شه بعد ۶ ماه دیدمش فقط ۱ روز خونمون موندو رف شرایط جور نشد ک بمونه... حصلم تنگیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چقد طولانی چرا بعد شش ماه...من زیاد میرم اونجا وقتایی ک‌میام لحظه شماری میکنم کی میشه دوباره برم

مامانم ی شهر دیگ من ی شهر دیگ 

کلا از اول جدا از هم بودیم ازدواجم ک کردم ندیدمش تا الآن

پس فعلا شرایط دل تنگی های سال های اول منو داری  میگذره دیگه  سعی کن با ی کاری خودت رو مش ...

کلا خونه سنگین شد برام 

۱ روز رفع دلتنگی نمی‌کنه بدتر دلتنگم کرد 

مرسی عزیزم حتما

هیچ وقت عادی نمیشه این دلتنگی مخصوصا وقتی بیان خونت وبرن جای خالیشون خیلی داغون میکنه آدمو 😔

اخ گفتی 

اکثرا مامانا میان تمیز کاریم میکنن امروز کل خونمو تمیز کرد و رفت. الان آشپزخونه رفتم همه چی مرتب بود بیشتر بغضم گرف

اخ گفتی  اکثرا مامانا میان تمیز کاریم میکنن امروز کل خونمو تمیز کرد و رفت. الان آشپزخونه رفتم ...

سعی کن اگر موقعیت داری اولای زندگیته برو نزدیکشون بعدا دیگه نمیشه افسوس که من موقعیت داشتم ونرفتم الان بچه هام نمیان