2733
2739
عنوان

چه بلای به سرم اومده؟💔

192 بازدید | 12 پست

چندماهی میشه همش از خواب میپرم و تصور میکنم عزیزامو از دست دادم

هر لحظه منتظرم مامانم در اتاقمو باز کنه و بگه دور از جون بابات یا داداشت فوت شده😔

کافیه نصف شب از خواب بیدار شدم این فکرا روانیم میکنه

امروز ساعت ۷صبح از خواب ببدار شدم فقط دستم روی قلبم بود و خودمو به مامانم رسوندم که صدقه کنار بزار حس میکنم خواهرم تو مدرسه مداد میخوره به چشمش و...😔

یا یهو حس میکنم داداشم میخواد تصادف کنه و اون لحظه فقط دستم روی قلبمه و دلم میخواد جیغ بزنم

اصلا به فکر درمان و حال خودم نبودم این چندماه

شرایط مراجعه به روانشناسم‌ نیست

چیکار کنم؟ واقعا دارم عذاب میکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزززیززدلممم مابرای زندگی کردن اومدیم ن اینکه اگ مشکلیم نداریم خودمون زجر بدیم،تو داری خودتو شکنجه میکنی هروقت این فکرااومد توسرت چندتا نفس عمیق بکش به عظمت خدا فکرکن تو نباید خودتو ببازی زندگی پر ازاتفاقای خوبه ک تو ازش خبرنداری ،زندگیو ب کام خودت تلخ نکن و حتما چندجلسه تراپیست برو

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
2738
عزززیززدلممم مابرای زندگی کردن اومدیم ن اینکه اگ مشکلیم نداریم خودمون زجر بدیم،تو داری خودتو شکنجه م ...

درست میگید

ولی چند سال قبل یه خبر بد رو همینطور بهم دادن از اون موقع شبها منتظر یه خبر بدم😔

تبدیل به یه وسواس فکری شده انگار و روز به روزم بیشتر میشه

درست میگید ولی چند سال قبل یه خبر بد رو همینطور بهم دادن از اون موقع شبها منتظر یه خبر بدم😔 تبدیل ...

حتما باتراپیست صحبت کن،قرارنیس اتفاقای بد همیشه تکرار شن ،چرا باخودت به این فکر نمیکنی اتفاقای خوب زندگیت چرانباید تکرارشن؟دنبال خوشبختی وخوشحالی باش ک اگ غیراین باشه باختی 

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
موقع خواب صلوات بفرس،سوره توحید و ناس بخون،خانوادت بسپر ب اون بالایی و راحت بگیر بخواب نزار اینقد ا ...

مامانمم میگه همینکار کنم

چندبار دعا به اسمم تو حیاطمون پیدا کردیم

گاهی حس میکنم اثرات اوناست🤦🏻‍♀️