2737
2734
عنوان

شوهرم منو با مشت زد

394 بازدید | 17 پست

بچه ها ما خوابیده بودیم حدودا ساعت ۴ نصف شد بود من خوابم نمیبرد داشتم درودیوارارو نگا میکردم شوهرم خواب بود، یهو پاشد یه مشت زد تو سرم بعد من ک گریه زاری کردم خیلی ترسیدم اومد گفت که بخدا خواب بودم عمدی نزدم ولی قشنگ با حرص انگار زد اصلا دعوا هم نکرده بودیم به نظرتون داشت دلشو خنک میکرد یا اصلا همچین چیزی ممکنه ادم تو خواب پاشه یکیو بزنه؟ 

حرص چیه بابا ، بنده خدا خواب بد دیده یا توهم زده توخواب

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرص چیه بابا ، بنده خدا خواب بد دیده یا توهم زده توخواب

اخه اینجور نبود ک تو خواب بزنه انگار یکوچولو نشست بعد زد نمیدونم بخدا پشتم بهش بود متاسفانه دقیق نمیتونم تحلیل کنم

اخه اینجور نبود ک تو خواب بزنه انگار یکوچولو نشست بعد زد نمیدونم بخدا پشتم بهش بود متاسفانه دقیق نمی ...

نه مطمئن باش تو خواب بوده و کاملا غیر اختیاری.من با خیلیا که مشکل خواب داشتن صحبت کردم از این حرکات انجام میدن بی اختیار حتی بی دلیل ،گاهی بیدار وهوشیار میشن میفهمن همون موقع گاهی حتی نمیفهمن چی شده

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2740
مرسی عزیزم واقعا❤

خوشبخت باشید❤️

خواب بوده چرا جنایی میکنی مسئله رو خواهر😂

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

خواب بوده بابا 

منم ی سری خوابیده بودم اومدم برگردم ی طرف دیگه یهویی زانوم خورده بود وسط پای همسر😂😂😎

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

نه ذهنتو درگیر نکن. یه بار من پیش دوستم خوابیده بودم، صبحش می گفت نصف شب منو با لگد هل دادی گفتی لنگ و پاچه تو جمع کن بابا! می گفت خیلی با خشونت رفتار کردی!! اگه دقیقا اصطلاح خودم نبودم باور نمی کردم، من این جمله رو هیچ وقت به زبون نمیارم اما توی ذهن خودم با همین کلام غر می زنم! 

یه بار من نصفه شب بدخواب شدم داشتم با گوشی ورمیرفتم یه دفعه شوهرم که خواب بود با مشت میزد تو دماغم هرکاری میکردم نمیتونستم باند شم یا بیدارش کنم خلاصه مشت دوم با جیغ من بیدار شد خون فواره میزد خودش انقد ترسید نشست گریه میکرد میگفت خواب دیدم یکی مزاحمت شده دارم با مشت میزنم تو دماغش به خدا از قصد نزدمت خخخخ

2706