2733
2739
عنوان

سونوگرافی آنومالی

66 بازدید | 12 پست

این مطلب رو صرفا جهت اطلاع شما عزیزان میگم

من تا جایی که اطلاع داشتم هزینه سونو آنومالی حدود ۱/۵۰۰ نهایت ۲ تومنه

امروز رفتم سونو انومالی پیش دکتر علم الهدایی مشهد، البته خودم از قبل میدونستم نرخش از همه جا بیشتره، ولی چون مجبور بودم رفتم

گفت ۲/۳۰۰ میشه. فعلا پرداخت کنید، در صورت نیاز دکتر برای تکمیل کارشون اکو قلب جنین هم انجام میدن که هزینش رو بعد ازتون میگیریم

گفتم اگه نخوام انجام بدم چی؟ گفت نمیشه این جزو روند کار دکتره

من حقیقتا خبلی شرایطم خاص بود و باید حتما میرفتم سونو رو، ولی خیلی حرصم گرفت

بعد یه کم که تو مطب نشستم دیدم نخیر این شگردشونه، به همه اولش همینو میگن ولی نهایتا ۱/۵۰۰ هم بابت اکو از همه میگیرن

عجب

چقد حروم خورن اینا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شهرستانم یجا رفتم ۸۰۰ سونو انومالی دادم

یجام پرسیدم ۱ونیم.

اکو قلبم مجانی شد با بیمه تامین اجتماعی و بیمارستان رفتم و سریع نوبتن شد

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728

میگن تازگیا اکو رو برا همه مینویسن. ولی اکو رایگان دادم من با بیمه تامین اجتماعی

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738
میگن تازگیا اکو رو برا همه مینویسن. ولی اکو رایگان دادم من با بیمه تامین اجتماعی

اره خیلی وقته

من از زمان بچه اولم بهم میگفتن باید بری، ولی این یکی چون اجباری و زورکی خودش انجام داد خیلی حرصم گرفت

خیلی دادی..من با آزمایشم کلا ۱۷۰۰ شد

مجبور شدم، البته کلی به منشیش غر زدم

گفتم من بیمه تکمیلی دارم، اگه اکو رو با نسخه دکترم انجام بدم بیمه هزینش رو بهم برمیگردونه، ولی اینکه شما یهو ادم رو تو عمل انجام شده میذارید خیلی کار اشتباهیه

خیلی راحت گفت خب اگه نمیخواستی میگفتی من همون اول میگفتم برو یه جای دیگه سونو😐