2737
2734
عنوان

دعام گاها گیراس😍💕🌸 بیاین براتون توحید بخونم🌼🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 4396 بازدید | 597 پست
التماس دعا عزیزم خیلی خیلی محتاجم به دعا😭 منم تورو وهمهرو دعا میکنم

عزیزمی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

احساس می کنم بارداری من اصلا قفل شده مطمنم بادعاهای شما این قفل می شکنه ومن باذدار می شم دعام کنید🥺🙏

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله حاجت روا بشی، لطفا برای قبول توی ازمون و سیدن ب عشقم برام یه حمد و توحید بخون

وَالضُّحیوَاللَّيْلِ إِذَا سَجَىمَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَى وَلَسَوْفَ يُعْطِيكَ رَبُّكَ فَتَرْضَى 🤍
2731
احساس می کنم بارداری من اصلا قفل شده مطمنم بادعاهای شما این قفل می شکنه ومن باذدار می شم دعام کنید🥺 ...

عزیزمی چشم

من خدا شاهده از گفتن این موضوع نمیخوام خودمو خیلی مومن و فلان نشون بدم

بنده چادری نیستم و حتی نماز هامم همیشه اول وقت نیس

و درکل گناه کردم و ادعایی ندارم

ولی انصافا برا بعضیا گرفته دعام حالا من استغفرالله خدا نیستم که

ولی ی چند باری شده.این دو تا ابجییی هامم مثل شما با کمک خدا مامان دارن میشن یه مدت خیلی دعاشون میکردم 😍

@zahramas    

@فنچa74    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

لرای حاجت من لطفاً 

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2740
آرامش روح مادرم . اسمش مریم 🖤 منم به نیوت حمد میخونم گلم ❤❤🌸

خدا مادرتو رحمت کنه عزیزم ممنونم

تازه فوت شدن؟

آره عزیزم ۲ هفته ای هست قربونت برم

واقعا 🥲بمیرم برا دلت

برا آرامشت زیارت عاشورا میخونم😭

نمی‌دونستم

واقعا 🥲بمیرم برا دلت برا آرامشت زیارت عاشورا میخونم😭 نمی‌دونستم

دردت ب جونم عزیزم

منم برای حاجت دلت ۵ ایت الکرسی میخونم

عزیزدلم برا شادی روحش دعا کن و زیارت بخون ان شاءالله مامانممم در حقت دعا کنه فدات شم 🌷🤲🏻

عزیزم برا بچه دار شدن خواهر منم دعا کن که امسال بجه دار بشه تا جای بچه ی از دست رفتش بگیره براش حالش خیلی خرابه اصلا داغونه ها  منم از ته دل برات دعا میکنم که خدا گره از مشکلاتت  باز کنه و حمد میخونم برات ممنونم