2737
2734
عنوان

چقدر شوهر من بیشعوره!!!!!!+عکس

3446 بازدید | 58 پست

من ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم قدم بلنده چاق نیستم زیاد 

بعد هی به شوخی میخرم می‌کنه 

الان از تخت افتادم میگه خداروشکر ما طبقه اولیم اگه زیرمون همسایه داشتیم فکر میکرد زلزله اومده و هرهر مبخنده بعدش 😑😐😐

عکس انداممو میذارم پست بعدی 

خدا⁦♥️⁩

😂😂😑وای 

شوخی میکنه بی جنبههه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤣🤣

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2740

اصلا چاق نیستی حتما خودت پیشش درباره وزن و اینا صحبت کردی 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2706