2733
2739
عنوان

جاریم اینجوری باهام رفتار میکنه

149 بازدید | 6 پست

ببینید مثلا عید غدیر و اینا ب بقیه بلند میگه فلانی عیدت مبارک ب من نمیگه. بعد مثلا من گفتم فلان چیزخریدی مبارکت جواب نداد یا از جمعمون خارج میشه بامن خدافظی نمیکنه. و.....  اینم بگم تا بحال بحثی دعوایی نکردیم. حتی تو کوچه چن بار منو دیده روشو برگردونده حتی مامانمم کنارم بود تجب کرد. مثلا میخاد چیو ثابت کنه حتی عید امسال با همه روبوسی کرد جز من چیکارکنم بنظرتون ک حرصم خالی بشه. اینم بگم اصن حرفی نزدم ک ازم ناراحت بشه چون اصلا خیلی وقته حرف خاصی نزدیم قهرم نیستیم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب جاریه دیگه از خداشم باشه تو آدم حسابش نکن

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صلی الا محمد وآل محمد

خب توهم محلش نزار.

منم یه مستاجر دارم.بدون هیچ صحبتی اصلا منو خساب نمیاره.بعد وقتی پیش شوهرمم دولا راست میشع واسم😑

انشاللهدو سه ماه دیگه گورشو گم میکنه.اما تو فامیلم هر کی واسم قیاقه بیاد منم همونطور رفتار میکنم.

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲