2733
2739
عنوان

چرا والدین اینطوری می کنن؟

69 بازدید | 6 پست

دوستان والدینم عصبانیت شون رو سر من خالی می کنن

یا مثلا حالشون خوب نیست یا مثلا از هم ناراحتن به من فحش می دن دل من رو می شکنن

خیلی دلم گرفته مادربزرگم میگه وسایل هاتو جمع کن بیا پیش من زندگی کن 😔

حتی خواهر کوچیکم یاد گرفته با عصبانیت باهام رفتار می کنه و بهم فحش می ده 

خیلی دلم گرفته پیش خدا نفرین شون کردم 

به خدا خیلی زندگی برای ما جوونا سخته گرونی غم مسکن حقوق کم استرس دل آدمم میشکنن

خب واسه چی بچه دار می شید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی، درکت میکنم عزیزِمن❤

برو پیش مادربزرگت:) 

دوری بلکه تأثیر بذاره... 

اعصاب خودتم راحت تره

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
2731
چون دیوار کوتاه تر ازت پیدا نمیکنن. چن مدتی برو جای مادربزرگت. 

راستی خیلی خجالت می کشم تو دوستام و فامیل 

از بچگی هعی کتکم می زدن و همه بهم می گفتن ازت متنفرن انگار تو بچه شون نیستی 

دوست ندارم باز فکر کنن دوستم ندارن و بهم بخندن 

ولی انگار چاره ای ندارم 

کاش یتیم و بی پدر و مادر بودم تو این وضع زندگی بد دارم جون می کنم تا یه مستقل بشم هعی بدتر می کنن و ناامیدم می کنن 

الهی بمیرن 

راستی خیلی خجالت می کشم تو دوستام و فامیل  از بچگی هعی کتکم می زدن و همه بهم می گفتن ازت متنفر ...

اوه فدا سرت بزا بگن اصلا مهم نباشه برات. برای چیزایی ک دست خودت نبوده چرا باید خجالت بکشی

اوه فدا سرت بزا بگن اصلا مهم نباشه برات. برای چیزایی ک دست خودت نبوده چرا باید خجالت بکشی

چه می دونم تا منو می بینن از عمد جلوم ناز بچه هاشون رو میکشن همه شون باهم تا منو ناراحت کنن 

منم وسایل هامو جمع کردم فردا پا می شم می رم و پاییز تلاش می کنم برم شهر دیگه برای کار