2737
2734

بهم گفته یک ماه بعد از عروسی بچه بیاریم من خودم الان نمیخوام چون سن زیادیم ندارم

اما خیلی سخت تاکید داره حتما بیاریم چون میگه من سنم بره بالا دیگ خوب نیست الان ۲۸ سالشه

چیکار کنم پشیمونش کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2728

عزیزم،شما یواشکی قرص بخور فعلا،خیلی زوده بذار حداقل شش ماه از زندگی لذت ببرید😭😭حیفه بخدا،

ببین باردار بشی از خیلی چیزا منع میشی حتی ممکنه استراحت مطلق بشی و احازه ی رابطه جنسی هم‌نداشته باشی،اونم‌چی ،تو‌که تازه عروسیییی

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر من 31سالشه اونم همین نظرو داره . البته من بطور جدی گفتم که بعد از یکسال ازدواج . اقدام میکنم به بچه دار شدن . و یکسال اول میخوام زندگیمون دونفره باشه

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2740
عزیزم،شما یواشکی قرص بخور فعلا،خیلی زوده بذار حداقل شش ماه از زندگی لذت ببرید😭😭حیفه بخدا، ببین با ...

اره منم دوست ندارم

یکبار قرص خوردم کلا همه چیم بهم خورد میترسم بازم بخورم