2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره

نگران نباش مدیر های مدرسه همه همینن حالا اون بنده خدا هم یهو شمارو اینطوری دیده سرشما خالی کرده 

ولی اگه به استرست ادامه بدی یعنی حرفشو قبول کردی و خودتو سزاوار اونا دونستی 

ببین خیلی آدم های سمی دوروبر ما همه هست اما ما نباید به هم بریزیم و وظیفه ماست که کنترل احساسات خودمونو داشته باشیم 

ما اگه در بدترین شرایط بتونیم حالمونو خوب نگه داریم یعنی رو خودمون تسلط داریم 

میدونم گفتن اینا خیلی سادس و عمل کردن بهشون سخته 

اسی چه کاری بهت آرامش میده؟همون کارو انجام بده

یا چه خوراکی دوست داری؟همونو بخور 

دوست داشتی ی آهنگ بزار برقص بهشم فکرنکن 

منم برات دعامیکنم

برای خودت ارزش قائل باش

نگران نباش مدیر های مدرسه همه همینن حالا اون بنده خدا هم یهو شمارو اینطوری دیده سرشما خالی کرده  ...

دست خودم نیست

یهو با دادش حس کردم بی ارزشم‌و همین فکرا و بعدش فقط یجا خلوت رفتم ک گریه کنم

اهنگ گوش دادم

یکساعت بلند بلند گریه کردم درس خوندم رقصیدم ولی اصن خوب نشدم:)

مشکل میدونی چیه من آدم شادیم

ولی انگار همه با شاد بودنم مشکل دارن

فکر کن فقط بخاطر خندیدن دبیر گفت خیلی میخندی اسمتو دادم دفتر

چرا خب مگه‌خنده جرمه:)

دست خودم نیست یهو با دادش حس کردم بی ارزشم‌و همین فکرا و بعدش فقط یجا خلوت رفتم ک گریه کنم اهنگ گو ...

راست میگی ولی باورکن اون مدیر فردا اصن یادش نمیاد تو کدوم دانش آموز هستی 

آفرین که سعی کردی حالتو خوب کنی اما چون ذهنت بازم درگیرش بوده از تنشت کم نکرده و حالت خوب نشده 

واقعا نظام آموزشی ما مشکل داره حرفت کاملا درسته 

اون دبیرشماهم باید برای احساساتت ارزش قائل میشد اما این راهیه که هممون پشت سر گذاشتیم و میذاریم 

از قدیم همین بوده و هست هیچ تغییر هم نکرده میدونی چی میخوام بگم؟این آدما رو نمیشه تغییرداد

تو باید خودتو محکم کنی تا با حرف های اونا حالت بد نشه و از کارو زندگیت نیفتی

همین مدیرکه شما گفتی اگر فردا روز شاگرداول مدرسه بشی خودش و با دستای خودش بهت جایزه و لوح تقدیر میده 

پس ما نباید به هیچ کدوم ازاین تایم ها یعنی چه زمان خوشحالیمون چه زمان ناراحتیمون وابسته بشیم 

همه چیز تغییر می‌کنه 

پایان شب سیاه سپیده 

به قول شاعر دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 

اون مدیر رو هم همین الان ببخش و یا دبیرت رو و واگذارشون کن ی روز خود هستی بهشون جواب میده 

کلید موفقیتش اینجاست:اگر تونستی اونارو درک کنی اینکه تو اون لحظه چه حسی داشتن حالت خیلی خوب میشه 

مثلا دبیرشما هم کلی زحمت می‌کشه از صبح تا شب حتما بچه هم داره خب برای همین حتما خسته میشه 

اگر کسی درحقت بدی کرد جوابشو با خوبی بده دراون صورت همه چیز برای تو گل و بلبل میشه🌹

2740