2737
2739

خطرناکه . رژیم و باشگاه و دکتر 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشکالی نداره عزیزم دنیاکه به آخر نرسیده ،اگرشرایط اسلیو داری که عمل کن البته پیش پزشک خوب،اگرم نداری سعی کن دکترتغذیه بری وورزشم بکنی لاغر میشی غصه نخور 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

برای قد شما خیلی زیاده 

من جات باشم همین فردا میرم متخصص تغذیه و باشگاه ثبت نام میکنم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

من قدم ۱۶۵هس ولی شدم ۶۰ کیلو ناراحتم چون حس میکنم سنم بره بالا بازم اضافه میکنم باید یکی دوکیلو کم کنم.شما هم حتما بفکر باش بخاطر سلامتییت و خب بعدش زیبایی و...

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

روزی سه تا متفورمین باتجویز دکتر بخور لاغر کننده است ،البته قندت میفته از روزی یکی شروع کن تا روزی سه تا بدنت عادت کنه ، تیروییدت رو هم حتما چک کن احتمالا کم کاری تیرویید داری قرص پرکاری میدن لاغر میشی