2733
2739

میشه ؟

بنظرتون با توسی قشنگتره یا کرم ؟ اگ ایده دیگ ای دارید بگید 

برا استایل دخترونه میخوام 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

با سبزم خوب میشه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

سفید

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرمز و سبز مکمل همدیگن

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
2731
دوم سبز ؟ اخه طیفش زیاده 

مکمل همن .خیلی بهم میان .البته باید ببینی چی و میخوای ست کنی .اگه به دلت نمیشینه با مشکی و سفید ست کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2740
مکمل همن .خیلی بهم میان .البته باید ببینی چی و میخوای ست کنی .اگه به دلت نمیشینه با مشکی و سفید ست ک ...

عزیزم ی شنل مخمل قرمز دارم میخوام ببینم ی سرافون ساده چ رنگی براش بدوزم ب امید خدا 

عزیزم ی شنل مخمل قرمز دارم میخوام ببینم ی سرافون ساده چ رنگی براش بدوزم ب امید خدا 

بزن نت ترکیب سبز و قرمز و ببین .خیلی خاص میشه به نظرم .

با مشکی هم خوبه البته.ولی سفید نگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزن نت ترکیب سبز و قرمز و ببین .خیلی خاص میشه به نظرم . با مشکی هم خوبه البته.ولی سفید نگیر

رفتم دیدم خیلی قشنگ بود 

مرسی عزیزم 

رفتم دیدم خیلی قشنگ بود  مرسی عزیزم

خواهش عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40