2737
2739

میفهمم چی میگه اما نمیتونم بگم 

بد دردیه این حس  

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یجورایی میشه: اینم شانس مایه:) 

به بدبختی گذشت... 

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀
2731
2738

روزای خوب و بد رو دیدیم و گذشتیم

باده همون روز های خوب و خوش گذرونی

خون جگر هم همون روز های سخت

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706