2733
2739
عنوان

کارما عدالت نیست

114 بازدید | 13 پست

دوستان سوالم اینه اینکه میگن هر دلشکستنی یه تاوانی و داره و به کسی که دلت و شکسته همون بدی برمیگرده

میخواستم بپرسم وقتی ادم له بشه قلبش بشکنه بارها تو تنهایی هاش گریه کنه .حالا اون ادم بدترین بلا هم سرش بیاد دیگه به چه دردی میخوره کدوم زخم الیتام پیدا میکنه 

بازم همینم عدالت نیست

به نظر شما کارما یعنی عدالت؟

گاهی وقتا آدما تاوان اعتماد بی مورد خوشون رو میدن اشتباهی اعتما  کردی بی مورد اعتماد کردی 

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا همش حرفه اولا عدالتی نیست بعد کو کارما ؟؟ پادشاهاا هرکاری خواستن کردن دولت ها جنگ خونریزی غارت تجاوز اخرم خوش وخرم در نعمت وزن بارگی پیر شدن مردن .... به تاریخ نگا کن هیچ عدالتی میبینی ؟؟؟ بمب های هسته ای این همه رنج دادن به مردم سالها درگیر شدن چی شد ؟؟ هیچی  

از هیچی بهتره من که سیزده ساله دارم تو آتیشی که یکی دیگه برام افروخته میسوزم و اون شخص در رفاه کامل ...

ای وای اینکه خیلی بده 

پس نتیجه میگیریم هیییچ عدالتی وجود نداره

و واقعا چه دنیای زشتی میشه😪

2738

ببخش و از خدا بخواه که قلبت رو با بهترین ها  که تو زندگیت رقم بخوره التیام بده 

لذتی که تو بخشش هست در انتقام نیست مفهومش همینه😉

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
ببخش و از خدا بخواه که قلبت رو با بهترین ها  که تو زندگیت رقم بخوره التیام بده  لذتی ک ...

نه از انتقام خوشم نمیادمنتظرم نمیشه به کسی بدی برگرده

اما فقط فلسفه خیلی چیزا رو نمیفهمم

فلسفه زندگی 

به نظر من کارمایی وجود نداره این دنیا کوچیکتر از اونیه که بتونه ظلم یه سری رو جبران کنه تاوان گناها ...

ولی بعد مرگم تاوانش یکسان نیست

باید همین دنیا همون اندازه بهش برگرده که بفهمه

البته شاید بیاد اون دنیا بگه خوب من مشکل مغزی فلان اختلال و داشتم دست خودم که نبود😑