2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درد زیر شکم انقباض رحمی ،مثل درد پریودی که هر آن فکر میکردم پریود میشم ولی نمی‌شدم ،پیاده روی زیاد که میکردم زیر شکمم تیر میکشید ،سینه هام خیلی حساس و دردناک شدن ،بی حال ،خواب آلود 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
 تکرر ادرار؛ لرز؛ افزایش اشتها

من خیلی میریم دسشویی خسته شدم 

چشامم خستس دلم خواب میخوادددد دیروزم خیلی گر گرفته بودم سه روزم هست چهار انگشت زیر نافم انگاری یکی چنگ انداخته ول نمیکنه و کمرم که یه درد دایمی متوسطی داره

درد زیر شکم انقباض رحمی ،مثل درد پریودی که هر آن فکر میکردم پریود میشم ولی نمی‌شدم ،پیاده روی زیاد ک ...

به موعد یه ۵،۶ روزی مونده

یه بار یه سوزنی کردن انگار تو سینه ولی سینه درد ندارم

2740
به موعد یه ۵،۶ روزی مونده یه بار یه سوزنی کردن انگار تو سینه ولی سینه درد ندارم

ان شاالله اونی که میخوای بشه ،خدا دلتو شاد کنه 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
چند وفت یبار میرفتی Wc؟ و اندازش کم بود یا زیاد هربارش؟

والا سر کار بودم 

دیگه آبروم رفته بود

فکر کنم هر نیم ساعت یه بار

نمیدونستم باردارم

فکر میکردم سرویس شده 😄😄

و خدایی که به شدت کافیست.
2706