2737
2734
عنوان

#خواص سوره های قران۸

78 بازدید | 5 پست

6- واقعھ :

عزت در میان مردم – رفع بیماری بدبختی و فقر – ھمنشینی با حضرت علی علیھ السلام - نورانیت وجھ در ھنگام ملاقات خداوند

– خیر و برکت خانھ – پیروزی و ثروت و موفقیت- بخشش گناھان – سھولت احتضار

نقل است کھ عثمان بن عفان بعیادت عبدالله بن مسعود رفت در مرضی کھ با آن فوت شد باو گفت کھ از چھ شکوه داری گفت از

گناھان خود گفت چھ چیز میل داری گفت رحمت پروردگار خود گفت جھت تو طیب مرا بیمار کرده گفت:امر نکنم کھ بتو عطیھ بدھند

گفت در وقتیکھ احتیاج داشتم بمن ندادی الحال کھ مستغیم میدھی گفت آنچھ میدھم جھت دختران تو بوده باشد گفت ایشانرا بدان

حاجتی نیست جھت اینکھ من ایشانرا امر کردم بخواندن سوره واقعھ و من شنیدم از حضرت رسول صلی الله علیھ و آلھ کھ میفرمود ھر کھ بخواند ای سوره را در ھر شب نمیمیرد باو پریشانی ھرگز و از حضرت امام جعفر صادق علیھ السلام نقل است کھ ھر کھ

بخواند ین سوره را ھر شب پیش از آنکھ بخوابد ملاقات کند خدای عزوجل را در حالتی کھ روی آن شخص چون ماه باشد در وقت

تمامی آن و از حضرت امام جعفر صادق علیھ السلام منقولست کھ ھر کھ مشتاق باشد بھ بھشت و بھ وصف بھشت این سوره را

بخواند .

57- حدید :

عدم عذاب در دنیا – رفع بلایا – درکظھور حضرت قا ئم علیھ السلام – نعمت بھشت – آزادی زندانی – مصونیت در جنگ – التیام درد

58- مجادلھ:

تسکین درد –حفظ د فینھ – آرامش بیمار – مصونیت از حوادث ناگوار- رفع آفات از حبوبات

59- حشر:

درود فرستادن کا ینات بھ او- در حکم شھید قرار گرفتن – مصون شدن از بلایا- اجابت خواستھ ھا- آسان شدن مشکلات تقویت حا فظھ

60- ممتحنھ:

دفع فقر – نورانیت دیدگان – رفع جنون –درود فرشتگان – در حکم شھید قرار گرفتن – شفاعت شدن – درمان بیماری طحال –آسودگی در زندگی

61- صف :

قرار گرفتن در صف فرشتگان و پیامبران – ھمنشینی حضرت عیسی علیھ السلام - امنیت در سفرھا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728