2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحال که نمیشه باید قبول کرد کنار اومد 

تقریبا به اون مرحله قبول کردن و کنار اومدن رسیدم

ولی هرکار میکنم دیگه نمیتونم خوشحال باشم

حتی خیلی وقته که دیگه نخندیده

واقعا رنج آدمو عوض میکنه 

2731
تقریبا به اون مرحله قبول کردن و کنار اومدن رسیدم ولی هرکار میکنم دیگه نمیتونم خوشحال باشم حتی خیلی ...

اره چه میشه کرد وقتی کاری از دست آدم بر نمیاد ولی خدا بزرگتر از درد ما هست این جمله آرومم می‌کنه 

مراحل سوگواری را حتما می دونید: انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی و بالاخره پذیرش

در مواجه با غم های دیگه زندگی هم کم و بیش از همین مراحل عبور می کنیم. در نهایت به پذیرش میرسیم. این به این معنی نیست که مثل قبل خواهیم بود، ولی با غم کنار میاییم و به زندگی ادامه میدیم.  

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
تقریبا به اون مرحله قبول کردن و کنار اومدن رسیدم ولی هرکار میکنم دیگه نمیتونم خوشحال باشم حتی خیلی ...

منم خیلی وقته چیزی خوشحالم نمیکنه بعضی وقتها الکی میخندم مطالب انگیزشی میخونم  شاید روحیه ام عوض بشه اما روی من تاثیر نداره انگار یه چیزی نمیزاره من شاد باشم اخه میگن الکی بخندین مغز گول میخوره و شاد میشه ولی من هزار بار امتحان کردم اما مغزم گول نمیخوره

حالا به من اینو بگو چجوری با یک غم بزرگ روی قلبت میشه مثله قبل شد در حالی که غم روی قلبت درمون ...

دقیقا عین جملتو دارم تجربه میکنم من هرکار کردم دیگه نتونستم مثل قبل شم و کاری هم از دستم برنمیاد

این غمی که روی دلمه دیگه فک نکنم هیچوقت از بین بره 

مسئله اینجاست چجوری با وجود غم ها و رنج ها میشه زندگی خوبی داشت...

نباید دنبال خوشحالی رفت 

همین یافتن ش آنرا دوردسترس تر می کند 

هر چند هر احساسی برای همه گذراست و نباید فکر کرد که می شود آنرا دایمی کرد 

همین که عزیزم پذیرفتی ،یک مرحله بزرگ را طی کردی 

از خودت راضی باش 

شجاعی 

به مرحله ای رسیدی که فکر می کردی نمی شود 

از همین آرامش لذت ببر

خودت عزیز سختی کش ت رو مهمان قهوه و چایی یا بستنی ای کن 

برایش گلی بخر 

لیاقتش رو دارد

اره چه میشه کرد وقتی کاری از دست آدم بر نمیاد ولی خدا بزرگتر از درد ما هست این جمله آرومم می‌کنه&nbs ...

درسته تنها امیدم خداست ولی احساس میکنم خدا اصن بهم توجهی نداره چون هیچ بهبودی ای تو حال روحیم و شرایط زندگیم نمیبینم

مراحل سوگواری را حتما می دونید: انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی و بالاخره پذیرش در مواجه با غم های دی ...

بله من الان به اون مرحله پذیرش تقریبا رسیدم ولی مشکلی که اینجاست اینه که حسرت اون شادی ای که قبلا داشتم رو میخورم حسرت اینکه دیگه نمیتونم مث قبل خوشحال باشم حسرت اینکه من قدیمی که مشکلی نداش و خوشحال بود دیگه وجود نداره