2752
2734
عنوان

پیام دادم از عشق سابقش به همسرم اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4927 بازدید | 77 پست

سلام .دوست عزیز.حرف رو همیشه میشه زد ولی حرفی که زده شده رو نمیشه برگرداند.این اشتباهه محضه که مستقیم بهش بگید پیام های گوشی رو پاک کنید .چون خودتونو براش پایین میارید چون با این رگحرفتون که متحول نمیشه ....هیچ وقت مستقیم نگید.مواظب حرمت های لینتون باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقی بالا گفتم بعععععضی مردا طورین که زیاد سیر بشن میپرن نه همشون

شانص اینطوزیه ک میچرخه میچرخه همون مردا نصیب ما میشن 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
من  چقدر دلم برای شوهرت سوخت.اینطوری باهاش حرف نزن دست خودش نیست بنده خدا.  بجلی اینکارا ...

این دیگ گناه من نیست عزیزم اگه اینطوریه نباید منه بدبخت و وارد زندگیش می‌کرد 

میرفت خودش و درمون می‌کرد و بعدش میومد ...

من چرا باید دلم براش بسوزه وقتی کنار منه یکی دیگه هم تو ذهنشه اتفاقا اینکارش و هیچوقت نمیبخشم

حداقل پیش من کنترل کنه خودش و من نفهمم 

من این راهها رو رفتم فایده نداره کسی که ذهنش درگیر یکی دیگه باشه نه بودن آدمو میبینه نه نبودن فقط ...

این ارزش نداره بنظر من 

چون اینم باید بزاریم که دختره هروقت مثلا هوایی شد خواست برگرده اینم با بغل باز تحویل میگیره 

ماهم بریم جدا شیم اینجوری زانوی غم میگیرن ؟ معلومه ک ن 

بخدا دختره رد می‌دیدی زشت اصلا نه جذابیتی داشت نه قیافه ای ولی شانس 

مهم شانسه شانس

بقران خواهرای شوهرم بهم گفتن تو خوشگلی ما فکر نمی‌کردیم ج مثبت بدی برادرمون درسته عشق و عاشقی ب قیافه نیست 

حالم بهم میخوره از شوهرم و از اون دختره ک زندگیم ب گند کشیده شد با این رفتارش

منم عاشق یکی بودم که برام میمرد وقتی رفت سربازی خوانواده آش  آب پاکی و ریختن تو دستم که ما قبلآ ...

اشتباه کردی چطوری لزدواج کردی وقتی دلت باهاش نبود .   اونم میره با یکی ازدواج میکنه یکی دیگرو بیچاره میکنه که نتیجش میشه این اون دختر گناه نکردع که اونم حق دارع یکیو داشته باشه که دوسش داشته باشه ترو هدا وقتی یکیو وابسته خودتون میکنید پاش بمونید تا یکی دیگه بدبدخت نشه

این دیگ گناه من نیست عزیزم اگه اینطوریه نباید منه بدبخت و وارد زندگیش می‌کرد  میرفت خودش و درم ...

چون خودشون به یکی دیگه فکر میکنن. واسه همینه که دلش برا شوهرت سوخت. کسی که از شوعرش چنین چیزی دیده باشه این حرفو نمیزنه 

اشتباه کردی چطوری لزدواج کردی وقتی دلت باهاش نبود .   اونم میره با یکی ازدواج میکنه یکی دیگرو ب ...

حماقت کردم لجبازی کردم با خانوادش  که اصلا ارزششو نداشت  تا مدت ها وقتی جایی میدیدمش یا منو میدید خیلی بهم نگاه میکردیم الان ازدواج کرده یه پسر داره نمیدونم شاید اونم منو فراموش نکرده باشه

این ارزش نداره بنظر من  چون اینم باید بزاریم که دختره هروقت مثلا هوایی شد خواست برگرده اینم با ...

میفهممت عزیزم منم تو شرایط تو هستم از همه چیشون از خاطره هاشون خبر دارم 

میبینم شوهرم یه آهنگ‌ خاص مثلا میشنوه چه حالی میشه یکی به اون اسم میبینه چجوری میشه منم اوایل خیلی این ترس رو داشتم ولی دیگه بیخیال شدم چون چیزی نیست من بتونم کنترل کنم

اون دختره که شوهرم دوسش داشت نه قیافه داشت نه اخلاق ولی خب شانس داره خیلی زیاد

من کلی محبت کردم تاثیر نداشت بی محلی کردم تاثیر نداشت دیگه کنار اومدم فقط چون خودم ده برابر اون که دختره رو دوس داره دوسش دارم هم حالشو درک میکنم هم نمیتونم جدا شم