2737
2739

نامزدمو خیلی دوس دارم،لطفا سرزنشم نکنین،

۴ سال باهم بودیم با قبلی،خیلی نامردی کرد در حقم خیلی اذیتم کرد،اما هنوز هر جایی میبینمش دلم میلرزه،آهنگ شازده خانم احمد سولو رو میگفت واسه تو خوندن جرئت ندارم آهنگه رو دوباره گوش بدم قلبم وایمیسه:)اسمش جایی بیاد خفه میشم،دوسش ندارم اگه داشتم ازدواج نمیکردم 

فقط

امیدوارم هر چه زودتر جوری فراموشش کنم که اسمشم یادم نیاد:)

کسیو تو زندگیم نفرین نکردم،ولی الهی،به حال و روز من بیوفته اون

تجربه مشابه داشتین؟

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

امروز زن های متاهل در حال اغفال شدن هستن نمیدانم چرا:/

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید ب خودت زمان ندادی دوره سوگتو بگذرونی تلپ ازدواج کردی 

پس باید بگذرونی ب هر سختی 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2728

عزیزم🥲عادیه...

دوره فراموشی ۶ماهه تو تازه شروع کردی میتونی..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

خوب احساساته 

و ما احساسات و افکار حمله کننده و ناخوداگاه مون نیستیم 

دلت میلرزه 

یه واکنش ناخودآگاه از سمت شلیک نورون و هورمون هایت 

نظاره گر باش و بدون کذراست 

تو از دور ایستاده تماشا کن که مثل یه باد میگذره 

عذاب وجدان نداشته باش 

چون انتخاب ت 

وفاداری ست

آره قبول دارم برای فرار ازدواج کردم

عزیزم من میترسم الان ی چی بگم دلخور شی

تو هنوز از قبلی حالت بده شکست خوردی کاش یکم بگذره بعد ازدواج کنید بخدا دوست دارم میکم چون دوستم بودی زمانی که با اون بودی

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706